cinema.pl Artykuły

środa, 07 marzec 2018 14:10

„Lombard. Życie pod zastaw” - dobre przyjęcie widzów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wiosna w TV Puls rozpoczęła się spektakularnie! Drugi sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw” osiągnął po pierwszym tygodniu emisji znakomite wyniki oglądalności – rekordowy odcinek z dnia 28 lutego odnotował wynik ponad 21% udziału wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49) i ponad 10% w grupie All 16-49. W środę 28 lutego padł również rekord TV Puls pod względem oglądalności dnia powszedniego w grupie komercyjnej All 16-49 – kanał osiągnął wynik 5,72% udziału.


 
- Bardzo nas cieszą tak dobre wyniki drugiego sezonu. Razem z producentami ciężko pracujemy nad tym, aby serial bił dalsze rekordy oglądalności. Obecnie Telewizja Puls finalizuje również konkurs na kolejną mocną produkcję, co jest spójne z naszą strategią rozwoju – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.
 
„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partneruje mu m.in. Henryk Gołębiewski. Produkcja zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Producentem jest Telewizja Puls i Studio A.
Emisje w TV Puls: od poniedziałku do piątku o 19:00; powtórki w soboty od 09:30.

Wiosna w TV Puls

Wiosna w TV Puls to również premiera kabaretowego show „Najśmieszniejsi”. W programie odkrywamy tajemnice gwiazd polskiego kabaretu oraz oglądamy ich najlepsze skecze, które bawią całą Polskę. Występują: Kabaret pod Wyrwigroszem, Ani Mru Mru, Rak, Grupa MoCarta i OT.TO. Spotkania z nimi prowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański.
Emisje: PULS 2 piątki, godz. 21:00 i  TV Puls soboty, godz. 14:30.

W wiosennej ramówce TV Puls znajdą się również filmowe hity jak: „Igrzyska śmierci” z Jennifer Lawrence, „Firewall” z popisową rolą Harrisona Forda, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem, komedia „Teściowie” z Ryanem Reynoldsem i Michaelem Douglasem oraz – premierowo w telewizji ogólnodostępnej - „Morze Czarne” z Jude Law, „Nienawistna Ósemka” Quentina Tarantino, kryminały „Jestem zemstą” z Johnem Travoltą i „Litewski przekręt” z Vinniem Jonesem oraz wiele innych tytułów.

Czytany 105 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 marzec 2018 15:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv