cinema.pl Artykuły

środa, 13 czerwiec 2018 17:13

ZNAKI nowość AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do obsady serialu kryminalnego Znaki dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Andrzej Mastalerz, Michał Czernecki, Magdalena Żak i Piotr Trojan. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik i Heleny Englert. Premiera serialu odbędzie się jesienią 2018 r.


Andrzej Mastalerz wciela się w Jonasza, który wśród mieszkańców Sowich Dołów uchodzi za cudotwórcę. Mastalerz znany jest m.in. z ról w Paradoksie, Pokłosiu, W ciemności, Świadku koronnym, Nad życie, a także z seriali Glina i Komisarz Alex.

Męża jednej z głównych bohaterek, Błażeja Nieradkę, gra Michał Czernecki. Aktora można było oglądać m.in. w Wojnie polsko-ruskiej, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Mieście 44 i Planecie singli oraz w serialach Strażacy, Londyńczycy, Przyjaciółki i Ratownicy.

Magdalena Żak gra Ninę, córkę Michała Treli, nowego komendanta w serialowych Sowich Dołach. Na ekranie pojawi się obok Heleny Englert. Aktorka znana jest widzom z filmów Cicha noc, Najlepszy i Powidoki, a także z seriali Mąż czy nie mąż i Barwy szczęścia.

W Znakach gra także Piotr Trojan. Emil Sobczyk, w którego się wciela, to miejscowy policjant, mieszka w Sowich Dołach od urodzenia. Trojana można było oglądać w filmach Chce się żyć, PolandJa i Niech żyje Emma. Gościnnie pojawił się także w takich serialach jak Czas honoru i Prokurator.
Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy).

Premiera Znaków - jesień 2018 r.

Czytany 103 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 czerwiec 2018 17:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama