cinema.pl Artykuły

piątek, 07 wrzesień 2018 14:56

Spikerzy powracają

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sprawdzona i ulubiona przez widzów telewizji formuła oprawy, polegająca na prezentacji kolejnych pozycji programowych na żywo przez doświadczonych spikerów, wraca do Telewizji Polskiej. W roli spikerów będą występować gwiazdy TVP, m.in. Grzegorz Miśtal, Sylwia Dekiert, i inni.


-  Przyszłość telewizji polega na żywym kontakcie z widzem - powiedział prezes TVP Jacek Kurski. – Obecność spikera pozwala nawiązać ten kontakt. To nowoczesna forma, stosowana w minimalnym zakresie. Anonimowy lektor czy scrolle to formuły obce, pozbawione czynnika ludzkiego – podkreślił Jacek Kurski.

W roli spikerów Telewizji Polskiej zobaczymy Grzegorza Miśtala, Agatę Konarską, Annę Popek i Sylwię Dekiert. Nadawanie programu w nowej formule rozpoczęło się od zapowiedzi kolejnych pozycji programowych po zakończeniu seriali „Barwy szczęścia” i „M jak Miłość” na antenie TVP2. Już wkrótce spikerów live zobaczymy również w Jedynce, po emisji popularnych programów, np. wydarzeń sportowych. Kilka sekund po emisji popularnych pozycji spikerzy będę informować i zapraszać widzów na kolejne programy w głównych antenach TVP.

- Ta kultowa formuła miała rzesze fanów i wielkie gwiazdy – dodał Prezes TVP. – Mamy nadzieję, że jej powrót w nowej odsłonie z ulubionymi twarzami widzów TVP przyniesie widzom satysfakcję i radość.

Największymi gwiazdami-spikerami w historii Telewizji Polskiej byli m.in. Bogumiła Wander, Krystyna Loska, Jolanta Fajkowska. Telewizja Polska zrezygnowała z zapowiedzi programów przez spikerów 10 lat temu.

Czytany 75 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 wrzesień 2018 14:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama