cinema.pl Artykuły

czwartek, 11 październik 2018 17:24

Jakiej muzyki słucha Blake Lively?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Buduje napięcie, dodaje emocji i ekscytacji – muzyka to bardzo ważny element każdego filmu. W „Zwyczajnej przysłudze” idealnie podkreśla ton i nadaje klimat. Francuskojęzyczne piosenki doskonale współgrają ze eleganckimi, wyrafinowanymi wnętrzami i kreacjami Emily (Blake Lively). Oficjalna playlistą z muzyką z filmu dostępna jest już na Spotify.


Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA (A Simple Favor)

PREMIERA: 19 PAŹDZIERNIKA 2018

Reżyseria: Paul Feig („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”)

Obsada:

•       Blake Lively („Wiek Adaline”, „Miasto złodziei”, „Śmietanka towarzyska”, „183 metry strachu”)
•       Anna Kendrick („Księgowy”, „W chmurach” – nominacja do OSCARA, „Pitch Perfect”, „Saga Zmierzch”)

Gatunek: komedia kryminalna

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 


Czytany 224 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 październik 2018 17:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama