cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 03 grudzień 2018 14:58

Był Żyrafą i Zającem, teraz został Miśkiem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piotr Adamczyk opowiada o swojej postaci w komediowej animacji „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” - w kinach od 6 grudnia.Dubbingowanie postaci w bajkach to dla Piotra Adamczyka nic nowego. Ratował już Wielkanoc jako Zając Max i skradł serca widzów jako Żyrafa Melman w „Madagaskarze”. Tym razem aktor udziela głosu zdecydowanie nieprzeciętnemu Misiowi. — To taki dosyć ważny Miś, jest przede wszystkim misiem polarnym i został królem Arktyki. Dostaje klucze do Nowego Jorku, a tam zaczynają się sukcesy, a potem zaraz, jak to w dobrym sensacyjnym filmie, kłopoty — opowiada o swojej postaci Adamczyk. — Nie dość, że mam szansę zostać misiem polarnym, to jeszcze latam helikopterem, biorę udział w pościgach, gonię samochody w Nowym Jorku. Ratuję świat przed złym biznesmenem, który chce zabutelkować całą wodę z Arktyki i sprzedać jako wielką zgrzewkę butelek.

Co właściwie skłania zawodowego aktora, aby przyjmować role w dubbingu? — Ja się zawsze cieszę jak mogę wziąć udział w bajce, zwłaszcza kiedy są one tak fajnie rysowane. To jest rodzaj takiej animacji, niezwykle plastycznej, czasem sobie myślę, że my aktorzy, żywi aktorzy, nie umiemy zagrać tak jak te nasze animowane postaci — mówi Piotr Adamczyk. Podkreśla też dlaczego „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” to wartościowy film, który spodoba się najmłodszym — Myślę, że dobra bajka, to taka, która ma jakieś przesłanie, a tutaj dzieci się na pewno zorientują, jak ważna jest natura i, że o naturę trzeba walczyć. A poza tym jest tam i przyjaźń i wsparcie całej grupy zwierzaków, które misiowi pomagają.

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku” w kinach już od 6 grudnia, a tak aktor opowiada o animacji i swoim bohaterze:

https://www.youtube.com/watch?v=-hcA2ELqz1U&feature=youtu.be
 

Zwiastun animacji:

https://youtu.be/Y5Mx4CwJTlc

 

 

cid:image008.jpg@01D48257.ED2D4680

 

cid:image009.jpg@01D48257.ED2D4680

 

cid:image010.jpg@01D48257.ED2D4680

 

Miśków 2-óch w Nowym Jorku w kinach od 6 grudnia

 

cid:image002.jpg@01D47C07.AEEB2B90

 

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

 

Gatunek: animacja/komedia

Produkcja: USA/Indie 2018

Reżyseria: Tim Maltby („Misiek w Nowym Jorku”, „Strażnicy Galaktyki” – serial animowany, „Mega Spider-Man”)

Scenariusz: Alec Sokolow („Toy Story”, „Garfield”, „Evan Wszechmogący”), Daniel Altiere („Misiek w Nowym Jorku”, „Woody Woodpecker”, „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora”)

Obsada: Rob Schneider („Misiek w Nowym Jorku”, „Dino mama”, „Sposób na rekina”), Heather Graham („Misiek w Nowym Jorku”, „EverQuest II”), Maya Kay („Misiek w Nowym Jorku”, „Zakochany wilczek”)

Polska obsada: Piotr Adamczyk, Maciej Maleńczuk, Wojciech Machnicki, Jarosław Boberek, Anna Cieślak, Grzegorz Pawlak, Aleksandra Kowalicka, Miłogost Reczek, Sławek Pacek, Jan Kulczycki, Darek Błażejewski, Wojtek Paszkowski, Jan Barwiński, Natalia Jankiewicz, Anna Apostolakis, Michał Konarski, Przemek Glapiński, Agnieszka Fajlhauer, Jakub Wieczorek

Czytany 214 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama