cinema.pl Artykuły

wtorek, 22 styczeń 2019 13:28

Życie jest czadowe!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Bohaterowie „LEGO® PRZYGODA” powracają w wielkim stylu! Już 8 lutego, pięć lat po sukcesie pierwszej części, na ekranach kin pojawi się druga odsłona filmu, równie fantastyczna co pierwsza. Po raz kolejny widzowie będą mieli okazję spotkać się ze wszystkimi bohaterami Bricksburga i zanurzyć w kompletnie nowej, pełnej przygód rzeczywistości, w całości stworzonej z klocków LEGO®!


Szykuje się kolejna bitwa. Kto ją poprowadzi i ustanowi porządek w świecie LEGO? Oczywiście Emmet Brickowski i Lucy! A dzięki nowym zestawom THE LEGO® MOVIE 2™, inspirowanym filmem, dzieci będą mogły w domuprzeżywać na nowo fantastyczne przygody ulubionych kinowych bohaterów, odtwarzać emocjonujące sceny z dużego ekranu lub wymyślać swoje własne.

Zestaw „Łazik Emmeta i Lucy” (70829) zawiera łatwy do skonstruowania pojazd z funkcją eksplozji, „Dom Emmeta / Rakieta ratunkowa” (70831) - figurki Roślinki i Wojowniczej Kici do samodzielnego złożenia oraz model domu, który w prosty sposób przekształca się w rakietę umożliwiającą ucieczkę. Z kolei w zestawie „UltraKocia i Lucy wojowniczka” (70827) znajduje się potężna UltraKocia, którą można sterować i zmieniać wyraz jej pyszczka.

W nowym filmie pojawią się także nowi bohaterowie, m.in.: międzygalaktyczny najeźdźca Generał Słodka Zadyma z Układu Siostar. Przybył on na Ziemię, by połączyć siły z intruzami DUPLO i przejąć kontrolę nad całym światem LEGO. Fani „LEGO Przygody 2” mogą pomóc Emmetowi i Lucy uniknąć pojmania i zamknięcia w celi na statku dzięki zestawowi „Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy” (70830), w którym znajdują się dwie mini-figurki Emmeta i Lucy, mini-laleczka Słodkiej Zadymy oraz postaci Serca i Gwiazdki do samodzielnego złożenia.

Przedstawiamy także Rexa Dangervesta! To odważny i twardy bohater, który wymyślił hasło „bez żalu” („no regret”), chociaż jedyną rzeczą, której żałuje, jest to, że nie opatentował tego powiedzenia. Dzieci mogą przebudować „Terenówkę Rexa” (70826) na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego, oraz samodzielnie skonstruować postać zwierzliny.

Bitwa, której celem jest pokonanie najeźdźców i przywrócenie porządku w świecie LEGO, zabierze Emmeta, Lucy, Batmana oraz ich przyjaciół do odległego, nieznanego świata i stanie się niesamowitym testem ich odwagi, kreatywności i umiejętności tworzenia. Pokaże także, jak bardzo są wyjątkowi. Dzięki zestawowi „LEGO Movie Maker” (70820) dzieci będą mogły stworzyć swój własny film LEGO, wykorzystując różne tła scen filmowych: Apokalipsburga lub Układu Siostar, a także stojak na kamerę dla smartfonów oraz liczne rekwizyty, m.in. pojazd Emmeta lub Rexplorer Rexa.


Bohaterowie „LEGO Przygoda 2” życzą wspaniałych wrażeń podczas oglądania i budowania! Życie jest czadowe!

OPIS ZESTAWÓW

Film „LEGO® Przygoda 2” wchodzi do kin na całym świecie w formacie 2D i 3D już 8 lutego 2019. Najnowsze zestawy THE LEGO® MOVIE 2™ to oferta dla całej rodziny: zestawy LEGO DUPLO dla najmłodszych budowniczych i LEGO System dla dzieci i dorosłych. Sprawdź spośród wybranych produktów poniżej.
70826 – „Terenówka Rexa”
Dzieci mogą wykazać się wszechstronnością godną mistrza konstrukcji i przebudować ten zestaw 3w1 z Rexo-zaurem zwiadowczym na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego. Terenówka wyposażona jest w dwa siedzenia dla minifigurek i obrotową wieżyczkę z dwoma miotaczami klocków. Natomiast dinozaur zwiadowczy ma kłapiące szczęki, ruchome nogi, dwa miotacze klocków i zdejmowany pistolet do złożenia (niestrzelający), który może też służyć jako broń minifigurki. Zestaw zawiera minifigurki Rexa Dangervesta i Emmeta oraz figurkę zwierzliny do samodzielnego złożenia.
70827 – „UltraKocia i Lucy wojowniczka”
Dzieci mogą dołączyć do walki przeciwko najeźdźcom z kosmosu i uratować Emmeta. Pojazd UltraKoci ma kokpit z miejscem na minifigurkę, ruchomą głowę z trzema różnymi wyrazami pyszczka oraz ruchomy ogon i nogi. Minifigurki Lucy i Emmeta oraz zbudowany z klocków kosmiczny najeźdźca z kłapiącą paszczą i ruchomym okiem ułatwią odgrywanie pełnych akcji scen z filmu „LEGO PRZYGODA 2”.
70829 – „Łazik Emmeta i Lucy”
Dzieci mogą umknąć przed niebezpieczeństwem, budując łazik Emmeta i Lucy, który pomoże im w ucieczce. Pojazd ma dwa siedzenia dla minifigurek, otwierane drzwi i maskę, rozkładany miotacz strzał (niedziałający) oraz wysokie zawieszenie. Zestaw zawiera także podstawkę do zbudowania z funkcją wybuchania, trzy minifigurki oraz trzy figurki do zbudowania: Stalowobrodego, Gwiazdkę i Serce a także świetne akcesoria i bronie.
70830 – „Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy”
Dzieci mogą pomóc Emmetowi i Lucy uniknąć pojmania, używając gwiezdnego statku Generała Słodkiej Zadymy. Zabawka ma otwierany kokpit z miejscem dla minilaleczki lub minifigurki, wciągane podwozie, wyrzutnię dysków, rolkę naklejek i otwieraną celę więzienną. Dwie minifigurki, minilaleczka oraz figurki Gwiazdki i Serca do samodzielnego złożenia pozwolą im odegrać sceny akcji z filmu „LEGO PRZYGODA 2”.
 
70831 – „Dom Emmeta / Rakieta ratunkowa”
Ten model konstrukcyjny 2w1 przedstawia dom Emmeta, który można przekształcić w rakietę. Dom można otworzyć, by łatwiej dostać się do pełnego detali salonu z kuchnią oraz strychu. Potem wystarczy zdjąć dach i za pomocą klocków z wieży wodnej oraz barykady zbudować rakietę ze sprężynowymi działkami i ruchomymi silnikami. W zestawie znajdują się też trzy minifigurki: Emmeta, Lucy, Rexa Dangervesta oraz figurki Roślinki i Kici wojowniczej do samodzielnego złożenia.
70820 – LEGO® Movie Maker
Dzięki temu wszechstronnemu zestawowi dzieci mogą tworzyć swoje własne filmy. Zawiera plan filmowy z dwoma tłami, podstawkę na smartfona i mnóstwo ciekawych rekwizytów. U góry ramki na scenie znajdują się przesuwane uchwyty, do których można przymocować rekwizyty, postacie oraz akcesoria, aby je animować. Scena wyposażona jest także w dwustronne tło z różnymi obrazkami oraz platformę z wbudowanymi suwakami do przesuwania postaci. Po zamocowaniu podstawki na kamerę w jednym z trzech specjalnie przygotowanych punktów na scenie można uchwycić ujęcia pod różnym kątem i płynnie przesuwać kamerę. W kreatywnej zabawie pomogą rekwizyty takie, jak ucieczkowy łazik Emmeta oraz Reksplorer Rexa, trzy minifigurki, minilaleczka, cztery figurki do samodzielnego złożenia oraz figurka raptora. Wszystko po to, aby zabawa była jak najbardziej kreatywna!
 
THE LEGO® MOVIE 2™ © & ™ DC Comics, Warner Bros. Entertainment Inc. & The LEGO Group. LEGO, the LEGO logo, DUPLO, the Minifi gure and the Brick and Knob confi gurations are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. ©2019 The LEGO Group.All rights reserved. WB SHIELD: TM & © WBEI. (s19)

Czytany 223 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 styczeń 2019 13:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama