cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 23 grudzień 2019 12:49

Nowy Rok będzie naLEŻEĆ do URWISA!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ten szczeniak, nawet gdy zostaje sam w domu, nie może narzekać na nudę! Okazuje, się że z Mateusza Banasiuka jest lepszy „URWIS”. Porywająca animowana komedia producentów „SHREKA” wejdzie na ekrany kin już 3 stycznia.

Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów.

Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata! 

Przebojowa ścieżka dźwiękowa z nowym utworem samego Snoop Dogga!

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę.

Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!

Zobacz premierowe fragmenty filmu:

URWIS (TROUBLE) 

PREMIERA: 3 STYCZNIA 2020

Zwiastun:

REŻYSERIA:

Kevin Johnson („Księga dżungli”)

 

OBSADA W POLSKIEJ WERSJI: 

Mateusz Banasiuk

GATUNEK: komedia animowana

 

PRODUKCJA: USA 2019

Czytany 333 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2019 13:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama