cinema.pl Artykuły

środa, 27 listopad 2013 14:24

Filmowe Mikołajki

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na filmowe Mikołajki. Na najmłodszych kinomanów będą czekały trzy magiczne filmy animowane: „Kraina Lodu”, „Ratujmy Mikołaja” oraz „Rysiek Lwie Serce”. Wszystkie będzie można zobaczyć zarówno w wersji 2D i 3D.

 

W tym roku w Multikinie dzieci mogą wybierać w mikołajkowym repertuarze.  Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie, ponieważ od 6 do 8 grudnia na ekranach kin będą wyświetlane trzy filmy animowane. 

Mikołajki można spędzić z bohaterami wspaniałej animacji studia Walta Disney’a  „Kraina Lodu”. Jest  to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowana baśnią „Królowa śniegu” Hansa Christiana Andersena. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Do wspólnej zabawy zaprasza również Elf Bernardem, główny bohaterem filmu „Ratujmy Mikołaja”, który marzy aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji. W pełnej przygód podróży Bernardowi towarzyszy wesoły renifer z latającego zastępu Świętego Mikołaja. 

Trzecia propozycja, to hiszpańska przezabawna i pełna szalonych przygód animacja „Rysiek Lwie Serce”. Główny bohater Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka. 

W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w mikołajkowych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmów „Kraina Lodu”, „Rysiek Lwie Serce” oraz „Ratujmy Mikołaja”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko. 

Ponadto Multikino zaprasza do kin na Poranki. Dzieci w sobotę i w niedzielę o 10.30 będą mogły zobaczyć przygody „Baranka Shauna”, a o 12.00 „Barbie i jej siostry w krainie kucyków”.

Czytany 848 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 15:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama