cinema.pl Artykuły

czwartek, 23 marzec 2017 17:24

Zbrodnia kontra potęga umysłu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od 25 marca, TVP2 zaprasza na premierowy serial kryminalny produkcji francuskiej „Kontakt”. Szczególny dar głównego bohatera pomaga mu rozwiązywać zagadki tajemniczych zbrodni. Thomas Adam (Thomas Jouannet) posiada niezwykły dar - dotykając przedmiotów jest w stanie zobaczyć osoby, zdarzenia, sytuacje z nimi związane. Czasami rzeczy przechowują pamięć dramatycznych wydarzeń. Przez 10 lat Thomas wykorzystywał swoje umiejętności, by pomagać w śledztwach FBI. Teraz wewnętrzny impuls nakazuje mu wrócić do rodzinnej Francji i chronić swojego brata, porucznika policji w Aix-en-Provence. Wspólnie prowadzą śledztwa usiłując jednocześnie rozwiązać tajemnicę zaginięcia siostry i śmierci swoich rodziców.

Reż.: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene, Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle.

Odcinek 1/8
premiera, sobota, 25 marca, godz. 22:55 
Po powrocie do Francji Thomas zaczyna pomagać bratu, porucznikowi francuskiej policji w Aix-en-Provence w prowadzeniu bieżących śledztw. Równocześnie bracia usiłują wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców.

Odcinek 2/8
premiera, sobota, 1 kwietnia, godz. 22:55 
Mimo wysiłków Thomasa próbującego chronić brata, ktoś strzela do Erica i ciężko go rani. Porucznik trafia do szpitala. Thomas pomaga przełożonej brata, major Lenie Ortiz, w wytropieniu zabójcy mężczyzny, który zginął na pustkowiu od ciosów nożem.

„Kontakt” w soboty od 25 marca o godz. 22:55 na TVP2.
Najnowsze odcinki na vod.tvp.pl

Czytany 450 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 marzec 2017 17:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama