cinema.pl Festiwale

środa, 06 czerwiec 2018 11:49

Wolontariusze 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – poszukiwani!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zapraszamy chętnych do zgłaszania się na wolontariat podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wielkie wrześniowe wydarzenie, na którym spotkać można najważniejszych twórców polskiego kina, trwa 6 dni, 144 godziny, 8 640 minut. By przebiegało perfekcyjnie, potrzebuje wolontariuszy! Rozpoczęliśmy rekrutację.Wolontariat podczas FPFF to wyjątkowa okazja, by sprawdzić się i zdobyć doświadczenia w pracy w różnorodnych obszarach związanych z organizacją i przebiegiem Festiwalu <KLIKNIJ>, uczestniczyć w pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, poznać ludzi zakochanych w kinie.

Pomoc wolontariuszy będzie niezbędna w terminie od 15 do 23 września 2018 roku. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffJPxL-rDDmd0aOjsTaV3_ACQHmvvoPqgdteiUWrRcJ0mrKQ/viewform

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych wiadomości w temacie prosimy wpisywać: "Wolontariat 43. FPFF - ..." (w miejscu kropek sprawa, której dotyczy wiadomość).

Czytany 196 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 czerwiec 2018 11:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama