cinema.pl Festiwale

piątek, 06 marzec 2020 13:13

Zmiana terminu Festiwalu "Piosenka w Meloniku"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i realnym zagrożeniem pojawienia się przypadków zachorowań w Polsce, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc odwołuje wszystkie imprezy o charakterze masowym organizowane przez Urząd Miasta Rzeszowa. Decyzja ta ma charakter profilaktyczny w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się wirusa w Polsce.

 

Zgodnie z tą decyzją, 10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który miał odbyć się w Rzeszowie w dniach 3 – 4 kwietnia 2020 roku, zostanie przeniesiony na inny termin. Nowa data wydarzenia zostanie podana wkrótce 

na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz profilu www.facebook.com/RDK.Rzeszow

Wszystkich zgłoszonych uczestników informujemy, iż lista Finalistów zostanie ogłoszona zgodnie z Regulaminem Festiwalu 13 marca 2020 roku na stronie www.rdk.rzeszow.pl. Ponadto podejmiemy indywidualny kontakt mailowy, celem poinformowania o dalszym przebiegu Festiwalu.

 

Informacje dotyczące biletów na Koncert Galowy Laureatów i Michała Szpaka:

•Bilety, które zostały zakupione stacjonarnie zachowują swoją ważność, natomiast osoby chcące dokonać ich zwrotu mogą uczynić to w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury do dnia 31 marca bieżącego roku (zwrot następuje na podstawie okazania paragonu). 

•Bilety, które zostały uzyskane w wyniku wymiany biletów z 2018 roku zachowują swoją ważność.

•Osoby, które zakupiły bilety drogą internetową za pośrednictwem strony biletyna.pl otrzymały zwrot pieniędzy na konto i będą proszone o dokonanie ponownej rezerwacji w momencie ogłoszenia nowego terminu wydarzenia.

Czytany 395 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 marzec 2020 16:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama