cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 17 lipiec 2017 21:18

Kabaretobranie w Zielonej Górze

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

KABARETOBRANIE 2017, CZYLI IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS! NAJWIĘKSZE GWIAZDY, HITY I SKECZE PREMIEROWE, MOC DOSKONAŁEJ ZABAWY DLA WSZYSTKICH!Już w sobotę 5 sierpnia o 20:00 Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru uwielbiani przez widzów artyści: Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rewers i wielu innych.

Całe widowisko pokaże na żywo – po raz pierwszy - kanał TV Puls!

Wszyscy fani znakomitej rozrywki, którzy chcą poczuć puls polskiej satyry, już 5 sierpnia obejrzą na żywo w TV Puls gwiazdy rodzimego kabaretu. W Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze wystąpią: Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Wojtek Fiedorczuk i inni. Transmisja w TV Puls rozpocznie się o 20:00.

Hasłem przewodnim IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej będzie „Nowa klasa”. Z humorem o nowym roku szkolnym w premierowych tekstach opowie Kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Na zielonogórskiej imprezie po raz pierwszy wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem. Widzów czekają zarówno skecze premierowe jak i najlepsze kabaretowe hity. Oprawę muzyczną widowiska przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego.

Kabaretobranie to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wydarzeń rozrywkowych w Polsce. Podczas wszystkich ośmiu edycji było zdecydowanym liderem oglądalności, wyprzedzając m.in. transmisje z olimpiady czy inne programy rozrywkowe. Ważnym elementem imprezy jest wyrobiona i żywiołowa publiczność, która co roku wypełnia po brzegi amfiteatr im. Anny German, a przed telewizorami zasiada liczna widownia.

IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS!
Emisja na żywo: sobota 5 sierpnia, od 20:00.

Więcej informacji na: http://tvpuls.pl/ i www.kabaretobranie.pl

Informacje dodatkowe:
Telewizja Puls to trzecia telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Oglądalność Telewizji Puls stale rośnie. Rok 2016 był najlepszym rokiem w historii Telewizji Puls – nadawca osiągnął 5,75% (SHR%, All 16-49) udziału w rynku, co oznacza 3-procentowy wzrost w porównaniu z 2015 rokiem. Jest to efekt konsekwentnie prowadzonej polityki programowej, za co stacja została doceniona w raporcie specjalnym magazynu Media & Marketing Polska, otrzymując wyróżnienie w kategorii – Nadawca Roku.  Kanał TV Puls ogląda 35,5 mln widzów, a PULS 2 – 28,6 mln widzów (IV kwartał 2015; 4+). Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe i seriale oraz najlepsze światowe animacje i dokumenty. Współpracuje z największymi światowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu jak: Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros. i Disney. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”.

Czytany 330 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama