cinema.pl Wywiady

czwartek, 25 styczeń 2018 12:47

Kłamstwo nie popłaca

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Narzeczony na niby” to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie.

 

Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i „podkoloruje” rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa?

Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

O komedii mieliśmy okazję porozmawiać z odtwórca głównej roli Piotrem Stramowskim...

...a jak aktor czuł się w roli ojca?

Na planie Piotrowi partneruje Julia Kamińska, która zobaczymy w roli Kariny.

Główna bohaterka poznaje Szymona, gdy zawodzi poprzedni partner, w tej toli zobaczymy Piotra Adamczyka.

Zapytaliśmy się aktorki czego przy okazji dowiedziała się, grając w filmie?Informacje
Zdjęcia: Jeremiasz Prokopowicz. Kierownictwo produkcji: Ewa M. Pawłowska; Reżyser castingu: Piotr Bartuszek; Dźwięk: Ola Pniak; Kostiumy: Anna Męczyńska; Charakteryzacja: Dominika Dylewska.
Producent filmu: TFP; Koproducenci: Cyfrowy Polsat, PolsatObsada
Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior
Reżyseria
Bartek Prokopowicz
Scenariusz:
Katarzyna Sarnowska, Katia Priwieziencew

Czytany 774 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 styczeń 2018 13:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama