cinema.pl Aktualności

piątek, 14 czerwiec 2024 21:30

"Władca Pierścieni" w Cinema City. Przeżyj trylogię w największych kinowych formatach: IMAX i 4DX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy weekend w kinach Cinema City – prawdziwa gratka dla fanów powieści J.R.R. Tolkiena i stworzonych na ich podstawie filmów Petera Jacksona. Od 21 do 23 czerwca w salach 4DX oraz IMAX wyświetlana będzie trylogia „Władca Pierścieni”. To jedyna okazja do tego, by – 20 lat po premierze „Powrotu króla”, czyli ostatniej części tej serii – zobaczyć na wielkim ekranie kultowe produkcje, które na stałe zapisały się na kartach światowej kinematografii. 

 

„Władca Pierścieni” to bez wątpienia najlepsza trylogia z gatunku fantasy, jaka powstała w dziejach kinematografii. Filmy nakręcone w oparciu o bestsellerowe powieści J.R.R. Tolkiena i wyreżyserowane przez Petera Jacksona, zdobyły w sumie aż 17 Oscarów. Od 21 do 23 czerwca w kinach Cinema City będzie można zobaczyć „Drużynę Pierścienia”, „Dwie wieże” i „Powrót króla” w największych kinowych formatach: IMAX i 4DX. Co ważne, w salach Sizeer 4DX wyświetlana będzie rozszerzona wersja trylogii, a w salach BNP Paribas IMAX – standardowa. 

Format IMAX sprawia, że zwykły seans zamienia się w filmową przygodę życia i doświadczenie przekraczające granice wyobraźni. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Niekonwencjonalna wielkość ekranu „otwiera oczy” na doznania niespotykane w innych salach kinowych, dzięki czemu odbiór filmów staje się doskonalszy. Jedyne w swoim rodzaju wrażenia podczas seansu zapewniają również: amfiteatralny układ sali, najwyższej klasy fotele i majestatyczna jakość dźwięku.

W Polsce sale IMAX znajdują się w kinach:

•Cinema City Sadyba (Warszawa),

•Cinema City Poznań Plaza (Poznań),

•Cinema City Punkt 44 (Katowice),

•Cinema City Manufaktura (Łódź),

•Cinema City Wroclavia (Wrocław),

•Cinema City Zakopianka (Kraków).

Format 4DX pozwala w pełni wykorzystać nasze zmysły i poczuć magię kina. Sale 4DX to miejsce, w których filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Rewolucyjna technologia 4DX jest pierwszą na świecie, która umożliwia projekcję największych produkcji filmowych w formacie 4D.  Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu

W Polsce sale 4DX znajdują się w kinach:

•Cinema City Arkadia (Warszawa),

• Cinema City Bonarka (Kraków),

•Cinema City Bydgoszcz,

•Cinema City Manufaktura (Łódź),

•Cinema City Felicity (Lublin),

•Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Pomiędzy 21 a 23 czerwca odwiedź Cinema City i przeżyj trylogię „Władca Pierścieni” w największych kinowych formatach. Taka okazja prędko się nie powtórzy! 

Czytany 741 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 czerwiec 2024 21:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama