cinema.pl Aktualności

niedziela, 16 czerwiec 2024 13:33

Powstanie trzeci sezon "Rodu Smoka"!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

To już oficjalne! Trzeci sezon widowiskowej produkcji HBO Original "Ród Smoka" już potwierdzony. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu będzie można oglądać już od 17 czerwca w serwisie Max i HBO.

 

Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina “Ogień i krew” i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w “Grze o tron”. “Ród smoka” opowiada historię rodu Targaryenów. 

Obsada drugiego sezonu: Matt Smith, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Matthew Needham, Sonoya Mizuno, Tom Glynn-Carney, Ewan Mitchell, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban i Jefferson Hall.  W obsadzie znaleźli się również: Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox, Simon Russell Beale, Clinton Liberty, Jamie Kenna, Kieran Bew, Tom Bennett, Tom Taylor i Vincent Regan. 

Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming, Head of HBO Drama Series and Films:

“George, Ryan, pozostali wspaniali producenci wykonawczy, obsada i ekipa produkcyjna zdobyli nowe szczyty w drugim sezonie "Rodu Smoka". Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysiłku, który włożyli w jego stworzenie, skali i rozmachu, które mogą konkurować tylko z jego wspaniałą historią. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryen i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie."

Drugi sezon "Rodu Smoka" zbiera doskonałe recenzje za “ekscytującą i wciągającą historię” (TheWrap), która jest "powrotem do złotych czasów "Gry o tron" (GQ). Esquire uznaje serial za “największą produkcję lata”, TV Guide twierdzi, że jest to "największa telewizyjna produkcja, które obecnie są dostępne na rynku”, Collider nazywa ją “najlepszym serialem fantasy dekady.”  

Twórcy drugiego sezonu: współtwórca/producent wykonawczy - George R.R. Martin; współtwórca/producent wykonawczy - Ryan Condal; producenci wykonawczy - Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin de la Noy, Loni Peristere,Vince Gerardis. Produkcja powstała na podstawie powieści George’a R.R. Martina “Ogień i krew”. 

Czytany 189 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 16 czerwiec 2024 13:59

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama