cinema.pl Aktualności

czwartek, 04 lipiec 2024 12:06

Serial „Malanowski. Nowe rozdanie” już od września w Polsacie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już wiadomo, że serial o słynnym detektywie Malanowskim doczekał się swojej kontynuacji. W  rolę tytułowego Malanowskiego wcieli się znany aktor – Andrzej Grabowski, który zagra brata słynnego detektywa. Czy poradzi sobie z prowadzeniem biura i sprosta zadaniom, które nieoczekiwanie przyjdzie mu wypełniać? Tego widzowie Polsatu dowiedzą się już we wrześniu.

 

„Malanowski. Nowe rozdanie” – to tytuł głośnego serialu o detektywie Malanowskim. Serial w nowoczesnej odsłonie będzie wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka. Schedę po aktorze przejmie Andrzej Malanowski (w tej roli Andrzej Grabowski) - brat Bronisława Malanowskiego. Andrzej zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować.

Serial kryminalny „Malanowski. Nowe rozdanie” to opowieść o grupie detektywów mierzących się w swojej codziennej pracy z tajemniczymi sprawami, które pełne są nieoczekiwanych zwrotów akcji i niejasnych okoliczności, a prawda ukryta jest gdzieś pod płaszczykiem pozornie oczywistych faktów. Choć niektóre historie wydają się trywialne, ukrywają w sobie tragiczne i złożone ludzkie dramaty.

W  rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu będą towarzyszyć dwa duety detektywów. W tych rolach zobaczymy Annę Lucińską i Wacława Warchoła, a także Marka Krupskiego oraz Magdalenę Dwurzyńską.

Zdjęcia do serialu w reżyserii Szymona Jakubowskiego i Łukasza Łukasika realizowano między innymi w Hiszpanii. Producentem jest Constantin Entertainment Polska. 

Czytany 98 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 lipiec 2024 12:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama