cinema.pl Aktualności

piątek, 05 lipiec 2024 10:46

Tę piosenkę będzie śpiewał cały świat

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 20 września na ekranach kin zadebiutuje film „Drużyna A(A)” w reżyserii Daniela Jaroszka, wyprodukowany przez Roberta Kijaka (NEXT FILM). Twórcy hitu „Johnny” po raz kolejny sięgają po historie, które poruszają. Tym razem opowiedzieć pomogą im je Łukasz Simlat, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Michał Żurawski, Maria Sobocińska, Mikołaj Kubacki i Leszek Lichota. W niezwykły klimat widzów wprowadzi również zespół Lor, który specjalnie do filmu „Drużyny A(A)” stworzył piosenkę utwór „nanana”. Dzisiaj prezentujemy teledysk.     

 

„Drużyna A(A)” to historia o wzajemnym wsparciu, dzięki któremu można pokonać własne słabości. A także o tym, jak istotne są dla tego zwycięstwa dobre cele w życiu. Najnowsze dzieło Daniela Jaroszka to kino rozrywkowe, które bawi, wzrusza i zmusza do refleksji. Specjalnie na potrzeby filmu zespół Lor skomponował singiel w stylu country. „nanana” jest to pierwszy, ale nie ostatni utwór artystek, który pojawi się na ścieżce dźwiękowej „Drużyny A(A)”. Piosenka „nanana” dostępna jest już we wszystkich serwisach streamingowych.

POSŁUCHAJ W SERWISACH STREAMINGOWYCH

– Pracując przy „Drużynie A(A)”, pierwszy raz miałyśmy okazję napisać piosenki typowo pod film. „nanana” zdecydowanie było dla nas dużym wyzwaniem, bo nie brałyśmy jeszcze na warsztat muzyki country. Scena, w której ta piosenka się znajduje jest spełnieniem naszych marzeń z dzieciństwa, a dodatkowo szansa na uczestniczenie w dniu zdjęciowym i obserwowanie ekipy uczącej się układu choreograficznego do tej piosenki, to na pewno doświadczenia, które zapamiętamy na długo – mówią artystki z zespołu Lor.

Piosenkę „nanana” będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertów Lor, które odbędą się w najbliższych miesiącach w najróżniejszych zakątkach Polski.

BILETY NA TRASĘ KONCERTOWĄ

https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/lor

O FILMIE „DRUŻYNA A(A)”

Czwórka uzależnionych krzyżowo alkoholików, żeby uratować swój ośrodek terapeutyczny, podejmuje się przeszmuglowania przez całą Polskę dwóch cystern spirytusu. Dla własnego bezpieczeństwa porywają w trasę swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczne niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnie przewożonym alkoholem – podąża również Celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Od tej pory wszystko się komplikuje. Czy Leszkowi, Wioli, Dominikowi, Karolinie i Wojtkowi uda się zakończyć misję, ale też nie ulec słabościom i nie przerwać terapii?

 

ZOBACZ ZWIASTUN 

 

Twórcy hitu „Johnny”, filmu który najpierw święcił triumfy w kinach (ponad milion sprzedanych biletów), a następnie na platformach streamingowych do współpracy przy swoim najnowszym projekcie zaprosili zarówno najbardziej uznanych aktorów, jak i wschodzące gwiazdy młodego pokolenia. W filmie „Drużyna A(A)” zobaczymy Danutę Stenkę, Łukasza Simlata, Magdalenę Cielecką, Michała Żurawskiego, Marię Sobocińską, Mikołaja Kubackiego i Leszka Lichotę.    

 

Autorami scenariusza są Jacek Wasilewski i Tomasz Kwaśniewski, za reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek. „Drużyna A(A)” to kolejna produkcja własna NEXT FILM, producentem jest Robert Kijak. 

 

„Drużyna A(A)” powstaje we współpracy z Amazon Prime Video. Projekt współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

 

„Drużyna A(A)” w kinach już od 20 września.

 

 

 

***

DRUŻYNA A(A)

PREMIERA: 20 WRZEŚNIA

Reżyseria: Daniel Jaroszek 

Scenariusz: Tomasz Kwaśniewski, Jacek Wasilewski 

Producent: Robert Kijak  

Obsada: Danuta Stenka, Maria Sobocińska, Magdalena Cielecka, Łukasz Simlat, Michał Żurawski, Mikołaj Kubacki    

Zdjęcia: Michał Dąbal  PSC   

Scenografia: Karolina Rączka  

Kostiumy: Zofia Komasa    

Charakteryzacja: Liliana Gałązka  

Reżyseria obsady: Konrad Bugaj  

Montaż: Maciej Kozłowski PSM

Dźwięk: Sebastian Brański, Wojciech Mielimąka MPSE, Adam Szlenda MPSE 

Muzyka: Maciej Dobrowolski      

Producentka liniowa: Anna Orska-Olszewska

Kierownik produkcji: Michał Lipski    

Produkcja i dystrybucja: NEXT FILM

Koproducent: TVN Warner Bros. Discovery   

Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej

 

 

FILM REALIZOWANY W POLSCE ZE WSPARCIEM FINANSOWYM NA PODSTAWIE USTAWY O FINANSOWYM WSPIERANIU PRODUKCJI AUDIOWIZUALNEJ, PRZYZNANYM PRZEZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWE ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 lipiec 2024 10:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama