cinema.pl Aktualności

niedziela, 07 lipiec 2024 19:47

Film „Godzilla i Kong: Nowe imperium” już dostępny na platformie Max!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Światowy hit kinowy „Godzilla i Kong: Nowe imperium” od dzisiaj jest dostępny w Max. W serwisie można obejrzeć też pozostałe filmy z MonsterVerse.

 

Walka gigantów trwa! Tytułowi bohaterowie filmu „Godzilla i Kong: Nowe imperium” zmuszeni są stawić czoło kolosalnemu i nieodkrytemu zagrożeniu kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Produkcja zgłębia historię Godziili i Konga, ich początki oraz tajemnice. Jednocześnie film ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Obsada: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns i Fala Chen.

Twórcy: Na czele ekipy filmowców jeszcze raz staje reżyser Adam Wingard. Scenariusz napisali Terry Rossio, Simon Barrett i Jeremy Slater na podstawie pomysłu Rossio & Wingarda & Barretta, którzy oparli się na postaci Godzilli (jej właścicielem i twórcą jest TOHO Co., Ltd.). Producentami obrazu są Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni i Brian Rogers. Producentami wykonawczymi są Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno i Kenji Okuhira. Wingard ponownie współpracuje z operatorem Benem Seresinem, scenografem Tomem Hammockiem, montażystą Joshem Schaefferem i projektantką kostiumów Emily Seresin. Autorami muzyki są Tom Holkenborg i Antonio Di Iorio.

Pełna lista tytułów z MonsterVerse dostępnych w serwisie Max:

Godzilla (2014) – Pełna zapierających dech w piersiach efektów specjalnych historia Godzilli - przerażającego potwora, który symbolizuje japońskie lęki i kompleksy.

Kong: wyspa czaszki (2017) – Grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga i w efekcie musi walczyć o przetrwanie.

Godzilla II: Król potworów (2019) – Godzilla powraca, aby zmierzyć się z innymi gigantycznymi istotami w walce o dominację nad światem. 

Godzilla vs. Kong (2021) – W widowiskowe starcie dwóch mitycznych gigantów, którzy stają ze sobą do zaciekłej walki. Jej wynik może postawić dalszy los świata pod znakiem zapytania.

Godzilla i Kong: Nowe imperium (2024) – Godzilla i Kong stają w obliczu kolosalnego zagrożenia ze strony nowych przeciwników i robią wszystko, aby ich powstrzymać.

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 07 lipiec 2024 20:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama