cinema.pl Artykuły

czwartek, 08 marzec 2018 14:01

Wieniawa i Roznerski oraz "Kobieta Sukcesu"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od dziś w kinach w całej Polsce „Kobieta Sukcesu”, niebanalna komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Z okazji Dnia Kobiet aktorzy nagrali specjalne zaproszenia dla widzów.Mikołaj Roznerski tak opowiada o swoim bohaterze: „Moja postać ma na imię Norbert, jest pracownikiem korporacji. Ja osobiście nazywałem go "korporacyjną żmiją". Jest to człowiek, który dąży do swoich zawodowych celów po trupach i do pewnego momentu jest bezwzględny. Z czasem okazuje się, że taka postawa sprawia, że trudno jest mu utrzymać prawdziwe, szczere relacje i miłość.

Julia Wieniawa gra siostrę głównej bohaterki – Mańki. „W filmie "Kobieta sukcesu" wcielam się w postać Lilki, nastolatki, która przechodzi okres buntu. Lilka przyjeżdża z małego miasta, do siostry (Agnieszka Więdłocha) do Warszawy. Trochę nie wie jeszcze, co chce w życiu robić. Lawiruje pomiędzy jedną a drugą imprezą, myśli o niebieskich migdałach. Co jest trochę w kontrze do mnie, bo ja od dziecka wiedziałam czego chcę, w jakim kierunku chcę się rozwijać. Sądzę jednak, że ta moja Lilka z czasem trochę się zmieni, coś jej się w głowie poukłada, ale to już widzowie muszą sami zobaczyć na ekranach.”

Mikołaj Roznerski:https://youtu.be/1BR4wcqR6Tk

Julia Wieniawa:
https://youtu.be/LsCrD4LMmIo


W filmie „Kobieta sukcesu” na ekranie zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz w zupełnie nietypowej odsłonie, gościnnie, wystąpił Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? „Kobieta sukcesu” to lekka
i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”).

Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM, który w 2017 roku wprowadził na ekrany „Po prostu przyjaźń” (reż. Filip Zylber), „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” (reż. Maria Sadowska), „Pokot” (reż. Agnieszka Holland), „Tarapaty” (reż. Marta Karwowska) oraz „Twojego Vincenta” (reż. Dorota Kobiela i Hugh Welchman). Od maja 2017 roku NEXT FILM rozszerzył działalność o produkcję filmową (jest koproducentem „Tarapatów”). Pierwszym obrazem wyprodukowanym przez NEXT FILM jest „Plan B” w reż. Kingi Dębskiej.

***
KOBIETA SUKCESU
Premiera 8 marca 2018

W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop
Reżyseria: Robert Wichrowski
Zdjęcia: Mateusz Wichłacz
Scenariusz: Hanna Węsierska
Producent: Violetta Furmaniuk-Zaorska
Za produkcję odpowiada Aktiv Media. Dystrybutorem jest NEXT FILM

Czytany 699 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 marzec 2018 15:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama