cinema.pl Artykuły

czwartek, 12 kwiecień 2018 18:06

PREMIERY W MAJU NA FOX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nadciąga filmowy maj na kanale FOX! Wszyscy fani sensacji, dramatów, akcji, thrillerów, czy horrorów znajdą coś dla siebie! Wśród filmowych hitów znajdą się takie produkcje jak: Amityville, Krzyk 3, Król Artur, Egzorcysta: Początek, Twierdza, czy Air Force One.

 

To jednak nie wszystko, bo majówkę będzie można spędzić też ze służbami ratowniczymi z serialu 9-1-1!
JESTEM NUMEREM CZTERY
I Am Number Four

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA O GODZ. 15:00
Głównym bohaterem filmu jest John Smith – pozornie zwyczajny, młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA, Ohio. W rzeczywistości jest to jednak uciekinier z pogrążonej w wojnie planety Lorien.  Na miejscu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu – rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce para znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a na jaw wychodzi, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej planety, którzy są ścigani przez bezlitosnego wroga. By uniknąć śmierci, mężczyzna będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.

W filmie występują: Alex Pettyfer (Magic Mike) jako John, Timothy Olyphant (Snowden) jako Henri, Teresa Palmer (Psy Mafii) jako Numer Sześć, Dianna Argon (Glee) jako Sarah, Callan McAuliffe (Wielki Gatsby) jako Sam, Kevin Durand (Wirus) jako Dowódca Mogadorian oraz Jake Abel (Nostalgia Anioła) jako Mark James.

Premiera Jestem numerem cztery odbędzie się już 30 kwietnia o godz. 15:00 na kanale FOX!
AMITYVILLE
Amityville Horror

PREMIERA: ŚRODA 2 MAJA O GODZ. 00:10
Bohaterami filmu Amityville są członkowie rodziny Lutzów, którzy postanawiają przenieść się na Long Island i zamieszkać w ogromnym domu. Posiadłość ta jednak ma swoją mroczną tajemnicę. W 1974 roku Ronald DeFeo dopuścił się w nim okrutnej zbrodni, zabijając swoich rodziców i czworo rodzeństwa. Lutzowie nie przejmują się jednak tą historią i decydują się tam zamieszkać. Jednak już po miesiącu uciekają przerażeni z domu, ponieważ są przekonani, że posiadłość została opanowana przez demony.

W filmie występują: Ryan Raynolds jako George Luitz, Melissa George jako Kathy Lutz, Jesse James jako Billy Lutz, Jimmy Bennett jako Michael Lutz, Chloë Grace Moretz jako Chelsea Lutz.

Premiera Amityville odbędzie się 2 maja o godz. 00:10 na kanale FOX!
KRZYK 3
Scream 3

PREMIERA: ŚRODA 2 MAJA O GODZ. 22:55
Bohaterką filmu jest Sidney Prescott, która żyje w samotności i odosobnieniu, odkąd dwa razy stała się celem maniakalnego zabójcy. Dziewczyna stara się na nowo poukładać sobie życie, udzielając telefonicznych porad kobietom, które potrzebują pomocy. Lecz historia dopiero nabiera mrocznych odcieni! Na planie "Ciosu 3", którego fabuła oparta jest na historii głównej bohaterki, dochodzi do tajemniczych morderstw aktorów. Ginie także Cotton Weary. Bohater znany z dwóch pierwszych części produkcji, który został niesłusznie oskarżony o zabójstwo matki Sidney Prescott. Detektyw Mark Kincaid oraz policjant Dewey i dziennikarka Gale Weathers, którzy tak jak Sidney, uniknęli śmierci spod ręki mordercy, chcą odkryć, kto kryje się za tymi zbrodniami. Dochodzenie doprowadzi ich do odkrycia mrocznej przeszłości matki Sid.

W filmie występują: David Arquette jako Dwight ‘Dewey’ Riley, Neve Campbell jako Sidney Prescott, Courtney Cox jako Gale Weathers, Patrick Dempsey jako Detektyw Mark Kincaid, Scott Foley jako Roman Bridger.

Premiera trzeciej części filmu Krzyk odbędzie się 2 maja o godz. 22:55 na kanale FOX!
PATROL
The Guardian

PREMIERA: CZWARTEK 3 MAJA O GODZ. 14:30
Patrol  to opowieść o pracy ratowników ze Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Oficer Ben Randall (Kevin Costner) nie potrafi uporządkować własnego życia. Jego małżeństwo się rozpadło, a w dodatku obwinia się za śmierć, którą jego koledzy ponieśli podczas jednej z akcji. To wszystko może spowodować utratę przez niego pracy. Dowódca daje Randallowi ostatnią szansę – ma prowadzić trwające 18 tygodni szkolenie dla młodych rekrutów. Ben bardzo szybko okazuje się postrachem ośrodka treningowego. Jego uwagę zwraca Jake Fischer (Ashton Kutcher), który mimo, że zapowiada się obiecująco, z jakiegoś powodu nie umie podporządkować się rygorom pracy zespołowej. Mężczyzna domyśla się, że chłopak ma za sobą jakieś tragiczne przejścia. Pomaga uporać się chłopakowi z przeszłością i dzięki temu jego życie na nowo nabiera sensu.

W filmie występują: Kevin Costner jako Ben Randall, Ashton Kutcher jako Jake Fischer, Sela Ward jako Helen Randall, Melissa Sagemiller jako Emily Thomas, Clancy Brown jako Kapitan William Hadley.

Premiera filmu Patrol odbędzie się 3 maja o godz. 14:30 na kanale FOX!
KRÓL ARTUR
King Arthur

PREMIERA: PIĄTEK 4 MAJA O GODZ. 14:40
Akcja Króla Artura rozgrywa się w V wieku naszej ery, w momencie, gdy nadchodzi kres zachodniej części  Cesarstwa Rzymskiego. Siedemnastu zasłużonych rycerzy Okrągłego Stołu wraca z trudnej 15-letniej misji po obiecaną wolność. Dostają jednak ostatnie zadanie – muszą dotrzeć do pewnego mężczyzny przed Saksonami. Przypadkowo odnajdują  pewną dziewczynę – Ginewrę z plemion Piktów i Celtów. Dziewczyna chce przekonać Artura o destrukcyjnej potędze Rzymu i namówić go do walki przeciwko Saksonom. Oznaczałoby to jednak przyłączenie się do czarodzieja Merlina, którego Artur obwinia o śmierć własnej matki.

W filmie występują: Clive Owen jako Artur, Keira Knightley jako Ginewra, Ioan Gruffudd jako Lancelot, Stephen Dillane jako Merlin.

Premiera Króla Artura odbędzie się 4 maja o godz. 14:40 na kanale FOX!

 


FILMOWY MAJ NA FOX

JESTEM NUMEREM CZTERY
PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA O GODZ. 15:00

AMITYVILLE
ŚRODA 2 MAJA O GODZ. 00:10

KRZYK 3
ŚRODA 2 MAJA O GODZ. 22:55

PATROL
CZWARTEK 3 MAJA O GODZ. 14:30

KRÓL ARTUR
PIĄTEK 4 MAJA O GODZ. 14:40

XXX
NIEDZIELA 1 KWIETNIA O GODZ. 23:10

EGZORCYSTA: POCZĄTEK
ŚRODA 9 MAJA O GODZ. 22:55

TWIERDZA
SOBOTA 12 MAJA O GODZ. 22:00

AIR FORCE ONE
ŚRODA 16 MAJA O GODZ. 22:55
MAJÓWKA Z 9-1-1
© 2018 Fox and its related entities. All rights reserved

© 2018 Fox and its related entities. All rights reserved
PONIEDZIAŁEK 30 KWIETNIA O GODZ. 17:20 (2 odcinki)

WTOREK 1 MAJA O GODZ. 17:20 (2 odcinki)

ŚRODA 2 MAJA O GODZ. 17:20 (2 odcinki)

CZWARTEK 3 MAJA O GODZ. 17:20 (2 odcinki)

PIĄTEK 4 MAJA o GODZ. 17:20 (2 odcinki)

Czytany 401 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 kwiecień 2018 18:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama