cinema.pl Artykuły

sobota, 26 maj 2018 11:12

Bahama Films - wakacyjne warsztaty scenariopisarskie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Podczas oglądania filmu masz wrażenie, że opowiedziałbyś tę historię zupełnie inaczej? Marzysz o tym, żeby swoje pomysły zobaczyć na ekranie? Na warsztatach „Scenariopisarstwo dla początkujących” w Bahama Films poznasz tajniki pisania scenariuszy filmowych zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej – pracując nad własnym tekstem.


Podczas zajęć Uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu i kreacji bohaterów, poprzez opracowanie konceptu i struktury scenariusza, aż po pisanie zapadających w pamięć dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego przed producentem. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym i telewizyjnym.
Warsztaty odbywają się w małych grupach (5-9 osób) w centrum Warszawy i centrum Krakowa. Zajęcia prowadzone są zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru dogodnego terminu.

Zapisz się już dziś!

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: http://bahamafilms.pl/warsztaty/scenariopisarstwo-dla-poczatkujacych/
BAHAMA FILMS na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

Czytany 302 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 czerwiec 2018 17:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama