cinema.pl Artykuły

piątek, 28 wrzesień 2018 13:16

Bahama Films - zapraszamy na warsztaty pisania scenariuszy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Uwielbiasz kino? Oglądając film dokładnie analizujesz każdą scenę? Masz super pomysł i chcesz pokazać go całemu światu? A może uwielbiasz pisać i chciałbyś się dalej rozwijać? Przyjdź do Bahama Films! Na naszych warsztatach ‘Scenariopisarstwo dla początkujących’ zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz napiszesz swój pierwszy scenariusz.To już 28. edycja wyjątkowych warsztatów, które od 2010 roku ukończyło ponad 700 kursantów. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie. Oferujemy 30 godzin zajęć, podczas których Uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu i kreacji bohaterów, poprzez opracowanie konceptu i struktury scenariusza, aż po pisanie zapadających w pamięć dialogów. Nauczą się też profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego przed producentem tzw. pitchingu.

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów Bahama Films, dzięki czemu mogą zostać zaproszeni do współpracy przy kolejnych projektach.
W tej edycji uruchamiamy trzy grupy w Warszawie i jedną w Krakowie. Niewielkie grupy gwarantują naszym kursantom pewność, że każdemu poświęcimy odpowiednią ilość czasu!

Warsztaty prowadzą Wiktor Piątkowski i Krzysztof Maćkowski, twórcy m. in. serialu „Wataha” HBO.
WSZELKIE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.bahamafilms.pl
Zapraszamy również na naszego facebooka: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 18 listopad 2018 13:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama