cinema.pl Artykuły

czwartek, 08 sierpień 2019 11:55

Paweł Wilczak, Wojciech Błach i Joanna Opozda w obsadzie 2. sezonu serialu AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do obsady serialu Ultraviolet 2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Pawła Wilczaka, Wojciecha Błacha i Joannę Opozdę. 

 

W 2. sezonie serialu Ultraviolet widzowie zobaczą Pawła Wilczaka. Postać, w którą wciela się aktor to Andrzej Brejdel - znany reżyser i dawna miłość matki głównej bohaterki, Anny (w tej roli Agata Kulesza). Paweł Wilczak pojawił się na ekranie m.in. w serialach Kasia i Tomek, Usta Usta oraz Faceci do wzięcia.

Wojciech Błach wcieli się w postać Jana Szeląga, brata jednego z głównych bohaterów, Kuby (w tej roli Piotr Stramowski). Widzowie znają Błacha z takich produkcji jak m.in. Miasto 44, Szpilki na Giewoncie, Wałęsa. Człowiek z nadziei czy Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście.

W Ultraviolecie widzowie zobaczą także Joannę Opozdę. Aktorka pojawi się w odcinku, w którym grupa UV prowadzi śledztwo w sprawie śmierci w klinice medycyny estetycznej. Opozda znana jest widzom z roli Jowity Kaczmarek w serialu Pierwsza miłość oraz gościnnych występów w filmach i produkcjach telewizyjnych, m.in.: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, M jak miłość, Barwy szczęścia i Prawo Agaty.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.  

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

 

Czytany 488 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 sierpień 2019 13:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama