cinema.pl Artykuły

piątek, 09 sierpień 2019 15:56

Kolejny aktor, który zasili obsadę The Walking Dead w 10. sezonie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Każdy dzień przybliża fanów The Walking Dead do premiery 10. sezonu serialu. Aby nieco umilić to oczekiwanie i podsycić ciekawość, FOX przygotował 10 zdjęć zapowiadających pierwsze odcinki najnowszego sezonu! Oprócz tego, ujawnione zostało nazwisko kolejnego aktora, który wejdzie do świata The Walking Dead - do obsady dołączy Juan Javier Cardensas. 10. sezon serialu będzie można oglądać już 7 października na kanale FOX, a kolejna ciekawostka już za tydzień!

 

Dwa tygodnie temu FOX poinformował o dołączeniu do obsady The Walking Dead nowej aktorki – Thory Birch. Tydzień temu natomiast fani uniwersum żywych trupów usłyszeli, że zastępy walczących z zombiakami zasili jeszcze jeden bohater, w którego wcieli się Kevin Carroll.

Tym razem niespodzianka jest jednak podwójna, bo nie dość, że ujawniono nazwisko kolejnego aktora występującego w nowej odsłonie The Walking Dead, to jeszcze udostępniono aż 10 zdjęć zdradzających co nieco z tego, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie!

Serialowy Dante, bo to właśnie w jego rolę wcieli się Juan Javier Cardensas (znany z serialu Snowfall) zapowiada się dość tajemniczo. Wiadomo jedynie, że jest wygadany i nieokiełznany. Dante odegra kluczową rolę w historii Aleksandrii i być może trochę namiesza.

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.  

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku… 

Co wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Jak na życie Aleksandryjczyków wpłynie Dante? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX, a kolejna ciekawostka na temat 10. sezonu zostanie ujawniona już w następnym tygodniu!

Czytany 561 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 sierpień 2019 16:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama