cinema.pl Artykuły

wtorek, 03 wrzesień 2019 13:43

Najnowszy horror twórców hitu "Ciche miejsce"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

"DOM STRACHÓW" – najnowszy horror twórców hitu "Ciche miejsce" – w kinach już 27 września! Twórcy "Cichego miejsca", jednego z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, zapraszają do domu strachów! Tym razem przygotujcie swoje uszy na dużą dawkę krzyku. "Dom strachów" w kinach już 27 września! 

 

Grupa znajomych wybiera się w Halloween do rozrywkowego domu strachów. Kiedy okazuje się, że pracownicy domu znają ich najskrytsze lęki i najboleśniejsze wspomnienia, niewinna zabawa zamienia się w makabryczny koszmar...

Scenarzyści "Cichego miejsca", Scott Beck i Bryan Woods, tym razem nie tylko napisali scenariusz, ale również wyreżyserowali film. Rezultatem jest historia, która mrozi krew w żyłach i trzyma w napięciu przez każdą minutę. "Beck i Woods w swoim najnowszym horrorze wywołują dreszcz spowodowany niewiedzą, czy zagrożenie jest wytworem fikcji, czy też jest czymś dużo bardziej realistycznym i naprawdę śmiercionośnym" – zauważa Anton Sibel z SciFiNow Magazine. 

Scenariusze do "Cichego miejsca" i "Domu strachów" Beck i Woods pisali równolegle. „Te dwa filmy pokazują dwie strony naszej miłości do horroru” – przyznają twórcy. Podczas gdy „Ciche miejsce” zainspirowane było kinem Stevena Spielberga i M. Nighta Shyamalana, „Dom strachów” to hołd dla filmowego dziedzictwa Johna Carpentera („Halloween”) i slasherów lat 80. Słowem – poleje się krew!

Beck i Woods robią razem filmy od 11 roku życia. W „Domu strachów” sięgnęli do swoich wspomnień ze wspólnego dorastania na amerykańskiej prowincji. „W każde Halloween chodziliśmy do domów strachów, położonych na totalnych pustkowiach, prowadzonych przez ludzi, którzy straszyli innych dla hobby. Czasami zastanawialiśmy się, co by było, gdyby... I od dawna chcieliśmy przerobić te pomysły na film”. 

"DOM STRACHÓW" w kinach od 27 września!

Czytany 375 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 wrzesień 2019 13:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama