cinema.pl Artykuły

środa, 04 wrzesień 2019 11:41

Filip Bobek, Maciej Musiałowski i Wojciech Mecwaldowski w obsadzie 2. sezonu serialu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do obsady serialu Ultraviolet 2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Filipa Bobka, Wojciecha Mecwaldowskiego i Macieja Musiałowskiego. Serial będzie można oglądać od środy 2 października o godz. 22:00 w AXN.

 

W 2. sezonie serialu Ultraviolet widzowie zobaczą Filipa Bobka. Postać, w którą wciela się aktor to Jan – agent twórców internetowych kanałów wideo. Filip Bobek pojawił się na ekranie m.in. w serialach Brzydula, Prosto w serce oraz Hotel 52.

Maciej Musiałowski wcieli się w postać Stefana Fronta, studenta reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi. Widzowie znają Musiałowskiego z takich produkcji jak serial Druga Szansa czy film Sala Samobójców. 

W Ultraviolecie 2.0 widzowie zobaczą także Wojciecha Mecwaldowskiego. Aktor gra Otto Szewczyka, policjanta z Krakowa, gdzie grupa UV prowadzi śledztwo. Mecwaldowski znany jest widzom z ról w takich produkcjach jak m.in. Juliusz, Przyjaciółki, Ucho Prezesa, Usta Usta.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.  

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

https://www.youtube.com/watch?v=aPCN8d_CXz0

 

Czytany 674 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 wrzesień 2019 11:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama