cinema.pl Artykuły

środa, 11 wrzesień 2019 14:03

Bob’s Burgers powraca na antenę z dziewiątym sezonem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Szklana pogoda sprzyja oglądaniu telewizji i chociaż jesienne wieczory kojarzą się raczej z dreszczowcami, to FOX Comedy udowadnia, że mogą być również pełne śmiechu. W październiku stacja zaprasza swoich widzów na spotkanie z dawno niewidzianą rodziną Belcherów.

 

Uwielbiany przez krytyków i widzów animowany serial Bob’s Burgers powraca na antenę z dziewiątym sezonem! A gdyby ktoś potrzebował jeszcze większej dawki dobrego humoru, to z pewnością dostarczą mu go szalone komedie: Tower Heist: Zemsta cieciów czy American Pie: Zjazd absolwentów.

BOB’S BURGERS, sezon 9 (22 odcinki po 30 minut))

PREMIERA: SOBOTA 26 PAŹDZIERNIKA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)  Emisja: soboty od godz. 22:00 (po 4 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial animowany Bob’s Burgers opowiada o perypetiach Boba Belchera, który z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację z burgerami. Burgerownia to jedyny sposób Boba na utrzymanie całej rodziny w ryzach. Nie zawsze mu się to jednak udaje, a restauracyjny interes potrafi przysporzyć wielu kłopotów, co prowadzi do mnóstwa zabawnych sytuacji. Serial był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy, dwukrotnie zdobywając tę najważniejszą telewizyjną nagrodę w kategorii najlepszego programu animowanego. Głosów kreskówkowym postaciom użyczyli wybitni amerykańscy aktorzy i komicy.

W dziewiątym sezonie Bob’s Burgers rodzinę Belcherów znów czeka sporo szalonych przygód. Premierowy odcinek nowej serii to zarazem jubileuszowy 150. odcinek serialu. Twórcy przygotowali z tej okazji prawdziwą niespodziankę – musicalową fantazję Tiny! W najnowszej odsłonie serialu sympatia 13-letniej Tiny, Jimmy Junior, dostanie szansę odkupienia swoich win, po tym jak w ubiegłym sezonie złamał jej serce. Szkolne przyjaźnie 11-letniego Gene’a zostaną wystawione na próbę, a 9-letnia Louise weźmie udział w prawdziwej wojnie… o górkę do zjeżdżania na sankach.

9. sezon Bob’s Burgers pojawi się premierowo już 26 października o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy!

 

KOMEDIOWY PAŹDZIERNIK NA FOX COMEDY:

TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW

SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:45

 

 AMERICAN PIE: ZJAZD ABSOLWENTÓW

PIĄTEK 25 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00DORWAĆ SMARTA

Czytany 476 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 wrzesień 2019 14:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama