cinema.pl Artykuły

środa, 11 wrzesień 2019 14:12

Teaserowe plakaty filmu "The Burnt Orange Heresy"!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z przyjemnością prezentujemy Państwu teaserowe - międzynarodowe - plakaty do filmu „The Burnt Orange Heresy”. Film ze świetnymi rolami Micka Jaggera, Donalda Sutherlanda, Claesa Banga i Elizabeth Debicki zamykał tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji.

 

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.

James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

Reżyserem filmu jest Giuseppe Capotondi.

Czytany 465 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 wrzesień 2019 14:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama