cinema.pl Artykuły

wtorek, 17 wrzesień 2019 13:00

Dawid Podsiadło spoileruje "(Nie)znajomych"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dawid Posiadło, który niedawno ujawnił, że zaczyna przygodę z branżą filmową i jest jednym z koproducentów zbierających doskonałe recenzje „(Nie)znajomych” (w kinach od 27 września), teraz postanowił ujawnić jeszcze więcej i zaprasza wszystkich do obejrzenia wideo z największym spojlerem wszech czasów. Uwaga! Oglądacie na własną odpowiedzialność.

 

Tymczasem, po zaledwie dwóch tygodniach od premiery, teledysk do utworu „Najnowszy klip” Dawida Podsiadły, zapowiadającego film „(Nie)znajomi”, odnotował rekordową liczbę obejrzeń na You Tube (ponad 2,5 miliona):

Dawid Podsiadło przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że w teledyskach porusza ważne społecznie tematy. Tym razem mowa o zjawisku, które dotyka większości z nas: uzależnieniu od telefonów, internetu i portali społecznościowych. Na planszy zamykającej klip możemy przeczytać tekst, który stanowi doskonały komentarz do dzisiejszego świata: „Ponad połowa z nas nie rozstaje się z telefonem komórkowym przez co najmniej 13 godzin w ciągu doby. Niezależnie od tego, czy go używa, czy nie”.

Skoro tak trudno nam się rozstać z telefonem, czy to oznacza, że stał się największym powiernikiem naszych tajemnic? Skoro jesteśmy uzależnieni od smartfonów, być może to właśnie telefony, a nie nasi (nie)znajomi albo partnerzy znają nas najlepiej?

To punkt wyjścia filmu „(Nie)znajomi”, w którym Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz przekonają się, że przyjaciół należy trzymać blisko, ale telefony jeszcze bliżej, bo wszystko, co w nich przechowujemy, może zostać wykorzystane przeciwko nam.

 

 

„(Nie)znajomi” w kinach od 27 września 2019

O filmie:

W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. Dystrybutorem „(Nie)znajomych” jest Dystrybucja Mówi Serwis.

Czytany 363 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 wrzesień 2019 13:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama