cinema.pl Artykuły

piątek, 27 wrzesień 2019 11:30

"(Nie)znajomi" od dziś na ekranach!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Znajome twarze chwalą „(Nie)znajomych”, a Dawid Podsiadło zdradza kilka sekretów i zaprasza do kin.

 

„(Nie)znajomi”- wzruszająca i pełna humoru produkcja, inspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie (Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz) - wchodzi dzisiaj na ekrany kin w całej Polsce.

Pracę ekipy „(Nie)znajomych” komplementują koledzy i koleżanki po fachu, między innymi Antoni Królikowski: „Polska wersja przewyższa na wielu poziomach wersję włoską. Mamy naprawdę fantastycznych aktorów. Skład w filmie „(Nie)znajomi” to jest top”, Barbara Kurdej-Szatan: „Chapeau bas za grę aktorską i za reżyserię, (…) każdy człowiek może się jakoś odnieść do siebie oglądając ten film”, Julia Wieniawa: „Dawno nie śmiałam się tak bardzo na polskim filmie. Świetnie napisany, świetnie zagrany”, Katarzyna Zawadzka: „Jestem absolutnie zachwycona. To film dla wszystkich, film o naszych czasach, bardzo trafiający w punkt”, Weronika Rosati: „Rozrywkowy, ale jednocześnie dający do myślenia” i Katarzyna Zielińska „Bardzo piękne kino”.

„(Nie)znajomych” chwali też Robert Górski, („Ucho Prezesa”, Kabaret Moralnego Niepokoju): „To film o nas, o ludziach, którzy mają swoje grzechy, swoje przywary, swoje słabości”.

 

*Opinie gwiazd na temat filmu można poznać, oglądając relację z uroczystej premiery:

                                                                                         

Do kin zaprasza też, w swoim niepowtarzalnym stylu, Dawid Podsiadło. Teledysk do piosenki artysty „Najnowszy klip”, promujący film „(Nie)znajomi”, odnotował już blisko 4 miliony obejrzeń w serwisie YouTube.

LINK DO ZAPROSZENIA:

 

„(Nie)znajomi” w kinach od 27 września 2019

Czytany 324 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 wrzesień 2019 11:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama