cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 październik 2019 11:46

Cisza przed burzą w świecie żywych trupów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Fani The Walking Dead mogą przygotować się na prawdziwą petardę, ponieważ FOX przedstawia wideo promujące najnowszy sezon serialu! Już 7 października będzie można oglądać 10. sezon The Walking Dead tylko na kanale FOX! Co wydarzy się tej jesieni w uniwerusm zombie?

 

Ciarki na plecach i szybkie tętno to zdecydowanie normalna reakcja na najnowszą niespodziankę kanału FOX zapowiadającą 10. sezon serialu The Walking Dead. Film nakreśla wydarzenia, które na ekranie będzie można oglądać już od 7 października i na które czekają fani mocnych wrażeń. Tym razem w materiale promocyjnym zobaczyć można przygotowania Ocalałych do walki z Alfą (Samantha Morton) i Szeptaczami. W głowach tkwi jeszcze wiele niedopowiedzeń, ale jedno jest pewne – to będzie wojna na śmierć i życie. Dosłownie.

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Co wydarzy się w 10. sezonie The Walking Dead? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Czytany 478 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 październik 2019 11:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama