cinema.pl Artykuły

środa, 02 październik 2019 15:27

"Heroic Losers" w drodze po Oscara!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Po świetnym przyjęciu na festiwalach w Toronto i w San Sebastian „Heroic Losers” zmierzają po Oscara! Film został oficjalnym kandydatem Argentyny do tej najważniejszej filmowej nagrody. Best Film jest polskim dystrybutorem filmu.

 

Twórcy „Dzikich historii” wracają z szaloną sensacyjną komedią o wiejskich Robin Hoodach.

Fermín, emerytowany gwiazdor piłki nożnej (Ricardo Darín), prowadzi stację paliw w sennym prowincjonalnym miasteczku. Chcąc wyciągnąć rodzinę i przyjaciół z biedy wpada na pomysł reaktywacji miejscowej spółdzielni rolniczej. Wraz z żoną Lidią i kumplem Antonio przekonuje nawet tych najbardziej opornych do zainwestowania życiowych oszczędności w nowy biznes. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy i dzień po ulokowaniu pieniędzy w banku poczciwi inwestorzy, przez krach finansowy, tracą wszystko. Wkrótce dowiadują się, że stali się nie tylko ofiarami kryzysu w kraju, ale również zostali oszukani przez pozbawionego skrupułów kierownika banku. Nerwy im puszczają….

Pod wodzą Fermina zrobią wszystko by odzyskać to, co im się słusznie należy. Okradziony musi obrabować złodzieja. Wystarczy jedynie odrobina szczęścia, sprytu i… kilka lasek dynamitu. Nieprzewidywalna komedia kryminalna o skoku, który nie miał prawa się udać.

Film stał się z miejsca przebojem na festiwalach w Toronto i w San Sebastian i uzyskał 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes! W rolach głównych Ricardo i Chino Darín – po raz pierwszy na ekranie w aktorskim duecie ojca z synem.

 

 

Serdecznie zapraszam Państwa do polubienia stron Best Film na Facebooku i Instagramie, gdzie znajdą Państwo najświeższe informacje i ciekawostki na temat naszych nadchodzących filmów.

Rok 2020 zapowiada się w naszym katalogu bardzo intersująco!

Czytany 332 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 październik 2019 16:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama