cinema.pl Artykuły

wtorek, 08 październik 2019 11:43

Początek, to miłość do filmu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zakochanie się w filmie przyniosło nieoczekiwaną niespodziankę. Miłość do słów i całkiem sporo z nich. Od tego czasu nie było już odwrotu, a ja zostałem pisarzem słowa pisanegoPiotr Ryczko. Piotr Ryczko jest autorem londyńskiego wydawnictwa „The Book Folks”. Jego pierwsza powieść, skandynawski thriller psychologiczny „Dziecko na zamówienie” ukazała się na Amazon Kindle i w miękkiej oprawie. Ukończył Szkołę Filmową w Łodzi jako magister sztuki - reżyser oraz Szkołę Filmową Andrzeja Wajdy. Jego filmy krótkometrażowe zdobyły sporo międzynarodowych nagród.  

Początek, to miłość do filmu"Jestem REN", to debiut fabularny Piotra... Film będzie miał podczas 35. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

A o czym jest film?

Renata, jej mąż Jan i ich syn Kamil prowadzą pozornie szczęśliwe i spokojne życie za miastem. Jednak niewytłumaczalne wydarzenia z pewnego wieczora sprawiają, że to się diametralnie zmienia. Jan znajduje posiniaczoną Renatę w szopie, a Kamila leżącego na podłodze. Ponieważ żadne z nich nie jest w stanie wyjaśnić, co się stało, Jan sugeruje, aby pójść na terapię rodzinną. Renata nie jest przekonana do tego pomysłu, ale ostatecznie się zgadza. Decydują się na wyjazd do zamkniętego ośrodka. Podczas sesji z psychoterapeutą Renata informuje go, że ma na imię Ren i jest androidem. Najnowszym typem sztucznej inteligencji, pozbawionym błędów i w wersji full emocjonalnej… Thriller science-fiction z Martą Król, Marietą Żukowską i Januszem Chabiorem.

Czytany 696 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 październik 2019 14:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama