cinema.pl Artykuły

sobota, 26 październik 2019 14:27

Za tymi drzwiami czeka was śmierć

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Otwieramy drzwi do samego piekła. Zobaczcie zdjęcia z najnowszego horroru producenta „Piły”. „Złe miejsce” w kinach od 25 października.

 

Najnowszy horror producentów „Piły”, w reżyserii Franka Sabatelli – autora cenionego przez fanów gatunku dzieła „Blood Night: The Legend of Mary Hatchet”. Przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy – w imię zemsty – zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem. W obsadzie filmu m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan – aktorzy znani z takich produkcji, jak: „Pulp Fiction”, „Faceci w czerni”, „Pitch Perfect” czy „Ray Donovan”.

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

„Złe miejsce” – oficjalny zwiastun

 

Gatunek: horror

Produkcja: USA, 2019

Scenariusz i reżyseria: Frank Sabatella („Blood Night: The Legend of Mary Hatchet”, „Night of the Pumpkin”)

Obsada: Frank Whaley („Pulp Fiction”, „ The Doors”, „ Ray Donovan”), Timothy Bottoms („Dziewczyna z sąsiedztwa”, „ Ostatni seans filmowy”, „Johnny poszedł na wojnę”), Jay Jay Warren (serial „Bosch”, „ The Man in the Woods”), Siobhan Fallon („Dogville”, „ Faceci w czerni”, „ Musimy porozmawiać o Kevinie”), Ben Platt („Pitch Perfect”, „ Nigdy nie jest za późno”, „Imprezowi rodzice”)

Czytany 503 razy Ostatnio zmieniany sobota, 26 październik 2019 14:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama