cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 28 październik 2019 12:40

Na pomoc ekipa Chicago P.D.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 4 listopada o 22:00 kanał 13 Ulica rozpocznie emisję pierwszego sezonu Chicago P.D., który jest kolejną po Chicago Fire i Chicago Med produkcją toczącą się w mieście bliskim sercu Polaków. Spin-off rozszerza cieszące się ogromną popularnością uniwersum Chicago, na co wpływ ma z pewnością osoba stojąca za sukcesem serii – zdobywca nagrody Emmy, producent Dick Wolf.

 

W pierwszym sezonie serialu obserwujemy, jak ekipa Chicago P.D. depcze po piętach kolumbijskiemu kartelowi narkotykowemu, który ma na koncie serię brutalnych morderstw. Policjanci na tropie przestępców muszą zmierzyć się m.in. z porwaniem syna Antonia Dawsona, ale też przeprowadzić śledztwo w sprawie fałszerstwa czy niebezpiecznej działalności przemytniczej. Ekipa połączy też siły z nowojorską sekcją specjalną, by dopaść gwałciciela, bo jego metody działania przypominają te stosowane przez napastnika z Nowego Jorku. Oprócz serii zagadkowych przestępstw serial ukaże też życie śledczych poza godzinami pracy, bo jak wiadomo, wpływa ona nie tylko na bohaterów, ale również na członków ich rodzin.

Polska premiera dwóch pierwszych odcinków Chicago P.D. już 4 listopada o 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek od 22:00.

Czytany 584 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 październik 2019 12:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama