cinema.pl Artykuły

piątek, 22 listopad 2019 11:59

Filmowy koniec roku w AXN i AXN White

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W grudniu w AXN Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony'ego Starka stawi czoła niebezpiecznemu przestępcy, Vulture'owi, w filmie Spider-Man: Homecoming, Scarlet Johanson i Zoë Kravitz wezmą udział w szalonym wieczorze panieńskim w Miami w produkcji Ostra Noc, a Milla Jovovich spróbuje powstrzymać apokalipsę zombie w serii Resident Evil. Na widzów AXN White czekają najlepsze filmy animowane ostatnich lat: Hotel Transylwania, Hotel Transylwania 2, Artur ratuje gwiazdkę, Na fali, Piksele, Sezon na misia 2, Stuart Malutki oraz Stuart Malutki 3: Trochę natury. 

 

Spider-Man: Homecoming to najnowsza wersja przygód młodego człowieka pająka. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Peter Parker (Tom Holland) z pomocą swojego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), stara się pogodzić życie zwykłego nastolatka z Nowego Jorku z życiem superbohatera o imieniu Spider-Man, który musi stanąć do walki z niebezpiecznym przestępcą, Vulturem (Michael Keaton). Premiera filmu Spider-Man: Homecoming w środę 18 grudnia o 19:15 w AXN.

W filmie Ostra noc pięć najlepszych przyjaciółek z college'u (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na wieczorze panieńskim w Miami. Wyjazd pełen wygłupów i ciężkiego imprezowania przerywa nagła śmierć wynajętego striptizera. Premiera filmu Ostra noc we wtorek 31 grudnia o 22:00 w AXN.

W dniach od 27 do 30 grudnia o godz. 22:00 telewizja AXN pokaże cztery ostatnie części serii filmów Resident Evil - historii byłej specjalistki do spraw bezpieczeństwa, Alice (Milla Jovovich), która walczy z korporacją Umbrella, odpowiedzialną za rozprzestrzenienie wirusa zombie. W kolejnych częściach filmu główna bohaterka staje twarzą w twarz z kolejnymi niebezpieczeństwami na drodze do uratowania ludzkości przed całkowitą zagładą.  27 grudnia Resident Evil: Zagłada, w którym wirus T rozprzestrzenia się na całą populację, a Alice próbuje uratować ocalałych ludzi i przetransportować ich na Alaskę, gdzie znajduje się strefa bezpieczeństwa. 28 grudnia, w kolejnej części Resident evil: Afterlife Alice wraz z innymi ocalałymi ukrywa się w opuszczonym więzieniu, które jest oblężone przez zombie. Próbuje jednocześnie dostać się do Arkadii, jedynego miejsca wolnego od zombie. 29 grudnia Resident Evil: Retrybucja - dalsze losy Alice, która przy wsparciu ruchu oporu próbuje zakończyć globalną intrygę snutą przez korporację Umbrella. 30 grudnia w Resident Evil: Ostatni rozdział Alice stanie do finałowej walki z czerwoną królową zombie, której celem jest całkowita zagłada ludzkości.

W dniach od 24 do 31 grudnia o godz. 21:05 na AXN White na widzów czekają wieczory z najlepszymi filmami animowanymi ostatnich lat. 24 grudnia Hotel Transylwania, w którym Drakula, właściciel pięciogwiazdkowego hotelu w świecie potworów, zaprasza gości na obchody 118. urodzin swojej córki, Mavis. 25 grudnia Hotel Transylwania 2, czyli kontynuacja przygód w najsłynniejszym hotelu dla upiorów, który teraz gości również zwykłych ludzi. 26 grudnia Artur ratuje gwiazdkę, w którym młodszy syn Świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent. 27 grudnia Na fali, w którym pingwin Cody Maverick marzy, by wygrać mistrzostwa świata w surfingu. 28 grudnia Piksele, w których prezydent USA powołuje ekspertów od gier wideo do walki z obcymi, którzy zaatakowali Nowy Jork. 29 grudnia Sezon na misia 2 – historia psa, Kabanosa, który zostaje porwany, a na pomoc rusza Boguś i przyjaciele. 30 grudnia Stuart Malutki – historia osieroconej myszy, którą postanawiają adoptować Państwo Malutcy. 31 grudnia Stuart Malutki 3: Trochę natury – kontynuacja przygód uroczej myszy, w której Stuart podczas rodzinnych wakacji przyłącza się do skautów. 

Czytany 427 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 listopad 2019 12:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama