cinema.pl Artykuły

środa, 27 listopad 2019 14:23

GRUDZIEŃ NA FOX I FOX COMEDY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kiedy na zewnątrz zimno i mroźnie, nie mamy ochoty ruszać się z kanapy. Na ratunek zimowej nudzie przychodzą stacje FOX oraz FOX Comedy, które przygotowały dla swoich widzów filmowe nowości oraz serialowe maratony takich produkcji jak BH 90210 oraz Wojna Światów. Nie zabraknie również czegoś specjalnego na święta – na FOX Comedy znajdziemy najlepsze świąteczne odcinki naszych ulubionych seriali, takich jak: Różowe Lata Siedemdziesiąte, Wszyscy Kochają Raymonda, Biuro, Jim wie lepiej, Współczesna Rodzina, Simsonowie oraz Głowa rodziny.

 

 

BH 90210 - MARATON (6 odcinków po 60 min)

EMISJA NIEDZIELĘ 22 GRUDNIA OD 12:00 (WSZYSTKIE ODCINKI)

25 I 26 GRUDNIA OD 11:05 (PO 3 ODCINKI)

TYLKO NA FOX!

BH90210 to 6-odcinkowa seria limitowana z oryginalną obsadą serialu „Beverly Hills 90210” i ciekawym pomysłem na fabułę. Dobrze nam znani aktorzy grają w serialu lekko przerysowane wersje samych siebie. Brian Austin Green (David w serialu „Beverly Hills 90210”), Gabrielle Carteris (Andrea), Ian Ziering (Steve), Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Shannen Doherty (Brenda) i  Tori Spelling (Donna) spotykają się po latach i decydują na nagranie reboot serialu, który zmienił na zawsze ich życie. Prace nad nową wersją kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione na próbę.

Pomysłodawczyniami serialu są m.in. odtwórczynie ról Kelly i Donny, czyli Jennie Garth i Tori Spelling. Jak przyznaje Garth w jednym z wywiadów: Nie chciałam zagrać znowu starej dobrej Kelly Taylor. Zawsze uważałam, że nasi widzowie zasługują na więcej.

Jak potoczyły się losy naszych ulubionych bohaterów z młodości? Wszystkie odcinki już w niedzielę 22 grudnia od godziny 12:00 na kanale FOX. Kolejne emisje 25 i 26 grudnia od 11:05 (po trzy odcinki). 

WOJNA ŚWIATÓW- MARATON

War of the Worlds

(8 odcinków po 60 min)

fox2.jpg

SOBOTA 28 GRUDNIA I NIEDZIELA 29 GRUDNIA OD 16:00

(PO CZTERY ODCINKI)

TYLKO NA FOX!

WOJNA ŚWIATÓW to niecodzienna adaptacja głośnej powieści H.G. Wellsa. Pomysłodawcą produkcji dostępnej na kanale FOX jest znany scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman. Akcja tej ponadczasowej historii toczy się we współczesnej Europie, gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi. W serialu występuje gwiazdorska obsada, w której znaleźli się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix.

Pomysłodawcą liczącej osiem odcinków produkcji jest znany scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią zwycięzcy Emmy Johnny Capps i Julian Murphy.

Nakręcona z rozmachem najnowsza adaptacja WOJNY ŚWIATÓW będzie trzymać widzów w napięciu. Ten pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial jest fascynującym studium ludzkiej natury. Gdyby jutro Ziemię zaatakowali kosmici, którzy zniszczyliby życie, jakie znamy, jak poradzilibyśmy sobie w nowej sytuacji? Co powiedziałoby to nam o innych ludziach, i przede wszystkim, o nas samych? – powiedział producent wykonawczy i scenarzysta Howard Overman.

Serial WOJNA ŚWIATÓW opowiada historię bohaterów, którzy przetrwali nieszczęśliwy splot wydarzeń i doświadczyli ataku obcej cywilizacji. Ich zmagania z nową rzeczywistością możemy śledzić w sobotę 28 grudnia i w niedzielę 29 grudnia od 16:00 (po cztery odcinki).

 

WYBRANE GRUDNIOWE FILMY NA FOX

24 GRUDNIA

MATRIX

WTOREK 24 GRUDNIA O GODZ. 20:10

BLADE: WIECZNY ŁOWCA

WTOREK 24 GRUDNIA O GODZ. 22:50

25 GRUDNIA

SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ

ŚRODA 25 GRUDNIA O GODZ. 13:50

SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI

ŚRODA 25 GRUDNIA O GODZ. 18:20

WOJNA ŚWIATÓW

ŚRODA 25 GRUDNIA O GODZ. 20:50

BLADE: WIECZNY ŁOWCA II

ŚRODA 25 GRUDNIA O GODZ. 23:15

26 GRUDNIA

TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW- PREMIERA

CZWARTEK 26 GRUDNIA O GODZ. 13:50

GODZINY SZCZYTU

CZWARTEK 26 GRUDNIA O GODZ. 16:00

SHOWTIME

CZWARTEK 26 GRUDNIA O GODZ. 18:00

BLADE: MROCZNA TRÓJCA

CZWARTEK 26 GRUDNIA O GODZ. 22:40

28 GRUDNIA

KILL BILL vol.1

SOBOTA 28 GRUDNIA O GODZ. 20:00

29 GRUDNIA

KILL BILL vol. 2

NIEDZIELA 29 GRUDNIA O GODZ. 20:00

30 GRUDNIA

12 MAŁP

PONIEDZIAŁEK 30 GRUDNIA O GODZ. 22:00

GRUDZIEŃ NA FOX COMEDY

ŚWIĄTECZNE ODCINKI ULUBIONYCH KOMEDII NA FOX COMEDY

 

24, 25 i 26 GRUDNIA

Święta to czas, kiedy chcemy być z bliskimi, a przecież bohaterowie waszych ulubionych seriali są jak rodzina. W okresie świątecznym zobaczycie m.in. jak Homer Simpson wygląda w przebraniu Świętego Mikołaja i jak Eric Forman z „Różowych lat siedemdziesiątych” dzięki choince zniszczył święta swojej mamy. Od 24 do 26 grudnia FOX Comedy zaprasza na świąteczne odcinki seriali: Simpsonowie, Biuro, Wszyscy kochają Raymonda, Jim wie lepiej, Współczesna rodzina, Głowa rodziny i Różowe lata 70. Spędźcie te święta w najlepszym towarzystwie.

ARTUR ARTHUR

PREMIERA: WTOREK 31 GRUDNIA O GODZ. 22:00

BEZ SMYCZY

HALL PASS

PREMIERA: ŚRODA 25 GRUDNIA O GODZ. 23:30

Czytany 481 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 listopad 2019 14:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama