cinema.pl Artykuły

czwartek, 12 grudzień 2019 11:45

STYCZEŃ NA FOX I FOX COMEDY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy rok tuż za rogiem, a wraz z nim premiery na FOX i FOX Comedy. Już od stycznia będziemy mogli zagłębić się w dwunasty sezon Zabójczych Umysłów na FOX oraz śledzić nowe przygody rodzinki Griffinów z Family Guy: Głowa Rodziny na FOX Comedy. Ponadto FOX rozgrzeje nas w zimne wieczory serialem Magnum: Detektyw z Hawajów 2. Dla tych, którzy w pierwszy dzień stycznia będą odpoczywać po szaleństwach sylwestrowej nocy, FOX przygotował maraton filmowy: Green Lantern, Hellboy, Gniew Tytanów, Constantine, Kill Bill vol.2 oraz Prestiż.

 

To nie koniec niespodzianek, bo już 6 stycznia czeka na nas kolejny maraton! Artur, Armagedon, Wodny Świat, Blade: Wieczny Łowca II, Blade: Mroczna Trójca oraz Egzorcysta.

 

MAGNUM: DETEKTYW Z HAWAJÓW 2 (2O odcinków po 60 min)

PREMIERA: CZWARTEK 16 STYCZNIA O GODZ. 21:05

Emisja: w czwartki o 21:05

TYLKO NA FOX!

Najlepszy prywatny detektyw na Hawajach powraca do sprawy w pełnym akcji serialu Magnum: Detektyw z Hawajów 2. W nowym sezonie Thomas Magnum podejmuje serię ekscytujących i wymagających wyzwań z pomocą swoich zaufanych przyjaciół, w tym budzącą grozę byłą agentką MI6, Juliet Higgins, i weteranami wojskowymi, Orville’em „Rickiem” Wrightem i Theodore’em „TC” Calvinem. W tym sezonie dowiemy się, czy Higgins zaakceptuje propozycję Magnuma, aby stać się jego partnerką w pracy detektywa. W międzyczasie Magnum zajmuje się zaginioną kobietą, która była świadkiem morderstwa jej szefa podczas napadu na bank. Ponadto Rick podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej kariery. Drobny złodziejaszek Jin poprosi Magnuma o pomoc kiedy na telefon, który ukradł przychodzi bardzo podejrzana wiadomość. W nowym sezonie Magnum będzie miał mnóstwo nowych zadań.

Widzowie będą mogli również podziwiać piękny krajobraz Hawajów, o czym wspomniała Perdita Weeks: – Codziennie kręcimy w innym miejscu, a  w studiu nagrywamy tylko dwa razy w tygodniu. Tak więc nawet jazda do pracy jest po prostu spektakularna. To przepiękne miejsce.

W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak: Jay Hernandez, Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill, Tim Kang oraz Amy Hill. Serial jest dziełem Petera M. Lenkova i Erica Guggenheima, którzy powrócili jako producenci wykonawczy dla Magnum: Detektyw z Hawajów 2 wraz z Justinem Linem, Johnem Davisem, Johnem Foxem i Danielle Woodrow.

Magnum: Detektyw z Hawajów 2 pojawi się premierowo na kanale FOX już 16 stycznia o godz. 21:05! Emisja kolejnych odcinków w czwartki o 21:05.

ZABÓJCZE UMYSŁY 12 (22 odcinki po 60 min.)

PREMIERA: WTOREK 7 STYCZNIA O GODZ. 20:10

Emisja: od poniedziałku do piątku o 20:10

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znów w akcji. W 12. sezonie Zabójczych Umysłów Derek Morgan i reszta zespołu znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się między innymi z szaleńcem, który traci panowanie nad sobą i zabija trzy osoby. W jednym z odcinków dowiemy się więcej na temat życia prywatnego Davida Rossiego, ponieważ akcja będzie się działa w jego rodzinnym Commack.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu występują między innymi: Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook oraz Joe Mantegna.

Przygody Dereka Morgana i jego zespołu można śledzić już od 7 stycznia od godz. 20:10. Emisja kolejnych odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 (po 1 odcinku). 

FILMOWE MARATONY NA FOX

1 STYCZNIA

Green Lantern

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 14:00

Hellboy

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 16:15

Gniew Tytanów

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 18:35

Constantine

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 20:30

Kill Bill vol.2

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 22:50

Prestiż

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 01:30

6 STYCZNIA

Artur 

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 12:30

Armagedon

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 14:40

Wodny Świat

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 17:40

Blade: Wieczny Łowca II

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 20:20

Blade: Mroczna Trójca

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 22:40

Egzorcysta

PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 00:50

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX COMEDY

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY 19

FAMILY GUY 19

(20 odcinków po 30 min.)

FG_hacx18_317_03b-0069.jpg

PREMIERA: SOBOTA 18 STYCZNIA O 22:00 (4 odcinki)

Emisja: w soboty od 22:00 (4 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

Przewrotna komedia animowana, która prezentuje codzienne perypetie pewnej rodziny z charakterystycznym dla siebie humorem i brakiem jakichkolwiek świętości. W dziewiętnastym sezonie Family Guy: Głowa rodziny dom rodzinny Griffinów zostanie doszczętnie spalony z Chrisem w środku! Żeby ukoić nerwy, rodzina rusza w ekskluzywny rejs, który jednak nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Meg znajdzie miłość, aczkolwiek nie na długo. Czeka na nas wiele niespodzianek, a wszystkie w stylu serialu Family Guy: Głowa rodziny.

Premiera dziewiętnastego sezonu Family Guy: Głowa rodziny już 18 stycznia o godz. 22:00! Emisja kolejnych odcinków w soboty od 22:00. 

Czytany 530 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 grudzień 2019 11:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama