cinema.pl Artykuły

piątek, 27 grudzień 2019 17:44

TELEWIZJA PULS PRODUKUJE FABULARNY SERIAL SENSACYJNY!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Telewizja Puls szykuje fabularny serial sensacyjny, zdjęcia ruszają w 2020 roku. Producentem wykonawczym jest Lightcraft Productions, a Producentem nadzorującym z ramienia Telewizji Puls - Katarzyna Fukacz, która rozpoczęła współpracę ze Stacją.

 

- Telewizja Puls podpisała umowę na realizację wysokobudżetowego serialu sensacyjnego z myślą o widzach, którzy poszukują emocji i znakomitej rozrywki na najwyższym poziomie. Przed nami olbrzymie wyzwanie, gdyż szykujemy serial nie tylko dla TV Puls na rynek polski, ale również na światowy – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Puls, Dariusz Dąbski i dodaje: Bardzo cieszymy się na współpracę z Panią Katarzyną Fukacz, która z naszego ramienia, wraz z zespołem Telewizji Puls, objęła nadzór produkcyjny nad tym ważnym projektem, oraz na współpracę z firmą Lightcraft Productions – przyjmującą rolę producenta wykonawczego.

- Ogromnie cieszymy się ze współpracy z TV Puls. Naszym celem jest dostarczenie serialu na najwyższym poziomie oraz takiej rozrywki, jakiej dotąd nie było na rynku polskim – powiedział Mike Zawadzki, Partner w firmie Lightcraft Productions. 

Katarzyna Fukacz - współtwórczyni firmy Akson Studio, gdzie pracowała przez ponad 20 lat. Ma w swoim dorobku ponad 200 spektakli Teatru Telewizji, 20 polskich projektów filmowych i koprodukcji zagranicznych. Wśród tytułów należy wymienić: „Katyń”, „Wałęsa. Człowiek z Nadziei”, „Miasto 44” oraz seriale: „Twarzą w twarz”, „Oficerowie”, „Misja Afganistan”, „Czas Honoru”, czy „Magda M” i „Przepis na Życie”.

LIGHTCRAFT - firma działająca w zakresie postprodukcji, animacji i efektów wizualnych do projektów reklamowych, telewizyjnych, filmowych oraz na potrzeby nowych mediów w projektach polskich i zagranicznych. Studio zostało założone w 1997 roku przez Daniela Markowicza. Firma aktualnie planuje rozwój w zakresie realizacji własnych produkcji filmowych oraz projektów serialowych o charakterze rozrywkowym, skierowanych do szerokiej widowni.

Czytany 616 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 grudzień 2019 17:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama