cinema.pl Artykuły

wtorek, 04 luty 2020 14:06

Premiera nowego serialu na FOX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Niekonwencjonalne metody i nieprzewidywalne zachowanie intrygującej pani detektyw z Portland, zwanym przez jego mieszkańców Stumtown. Dex Parios wie, jak rozprawić się z przestępcami, jednak z własnymi problemami nie umie sobie radzić z podobną skutecznością. Już 3 lutego o 21:05 FOX zaprasza na premierę serialu Stumptown, który pokaże, jak była marines próbuje poskładać swoje życie, a przy okazji złapać kilku kryminalistów.  

 

TYLKO NA FOX!

Stumptown to nowy serial, którego akcja toczy się w Portland w stanie Oregon. Miasto jest tak nazywane ze względu na okres swojego rozkwitu i fakt intensywnej wycinki drzew. Pozostałością po niej były pnie (ang. stump), których nie nadążano usuwać, więc na stałe wpisały się w otaczający krajobraz. Główna bohaterka serialu Stumptown nie będzie miała w Portland łatwo i sama może znaleźć kilka kłód pod nogami.

Dex Parios (Cobie Smulders) to niezwykle bystra weteranka wojenna, która w Portland opiekuje się młodszym bratem, choć czasami wydawać by się mogło, że z ich dwojga to ona bardziej potrzebuje pomocy. Od czasu misji w Afganistanie, Dex cierpi na zespół stresu pourazowego. W wojsku pracowała w wywiadzie, dopóki nie doznała obrażeń w wyniku wybuchu, który zabił również jej wielką miłość. Obarczona ciężkimi długami hazardowymi i niezdolna do utrzymania stałej pracy, nieco przypadkiem zostaje prywatnym detektywem i rozwiązuje problemy, w które policja nie może lub nie chce się zaangażować.

Oficer policji Miles Hoffman przekazuje jej sprawy, a Grey McConnell, właściciel baru i najbliższy przyjaciel Dex, zapewnia wsparcie moralne i zatrudnia jej brata Ansela w swoim barze. Choć początki będą burzliwe, Dex w końcu odnajdzie się w roli pani detektyw, a ściganie kryminalistów czasami postawi ją w sprzeczności z policją, ale taki jest już styl Dex - nieprzewidywalny i nieuznający kompromisów.  

Niewątpliwym atutem serialu Stumptown jest jego obsada. Niesamowita Cobie Smulders, znana z roli Robin w serialu Jak poznałem waszą matkę, tym razem wcieliła się w Dex. W serialu występują również Jake Johnson, Tantoo Cardinal oraz Michael Ealy.

— Wspaniałą rzeczą w naszym serialu jest to, że nie jest to tylko serial obyczajowy. Mam wiele naprawdę świetnych scen walki i muszę przyznać, że to kapitalna zabawa. To połączenie wszystkich rzeczy, które lubię robić - opowiada Cobie Smulders. - Kiedy decydujesz się na granie roli w potencjalnie długoterminowym serialu, musisz być naprawdę podekscytowany postacią i tym, jak ta osoba może ewoluować – dodaje.

Michael Ealy spytany, co najbardziej spodoba się widzom serialu, powiedział: — Postać Dex grana przez Cobie jest bardzo namacalna i pozwala widzowi się z nią utożsamić. To nie jest przykład postaci, którą chciałbyś się stać. To raczej przykład osoby z usposobieniem podobnym do twojego.

Producent serialu David Bernard dodał: — Każda z postaci ma jakąś historię i sekret. W miarę upływu czasu wszyscy zaczynają kłamać - niezależnie od tego, czy okłamują inną postać, czy siebie samych. To właśnie reprezentuje ten sezon Stumptown, te skomplikowane relacje.

Serial Stumptown jest oparty na serii komiksów o tej samej nazwie, stworzonej przez Grega Ruckę z grafiką Matthew Southwortha. Na ekran telewizyjny został przeniesiony przez producenta Jasona Richmana.

Premiera serialu będzie miała miejsce już 3 lutego o 21:05 na FOX. Emisja kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o 21:05. 

Czytany 279 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 luty 2020 14:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama