cinema.pl Artykuły

piątek, 14 luty 2020 15:43

Nazywano go „najpiękniejszym serialem świata”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ich przygody, urodę i seksowne sylwetki - efektownie eksponowane w słynnych czerwonych kostiumach i w pięknej scenerii  plaż Malibu – podziwiali widzowie na całym globie.  Niewiele zostało miejsc na świecie, gdzie nie dotarła sława Davida Hasselhoffa, Pameli Anderson czy Carmen Electry, gwiazd „Słonecznego patrolu”. emitowanego dotąd w 48 językach i w ponad 200 krajach.  

 

Okrzyknięty „najpopularniejszym serialem w historii planety” i wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa z racji największej globalnej widowni telewizyjnej, przekraczającej miliard osób, „Słoneczny patrol”,  który od 31 lat nie schodzi z ekranów telewizyjnych na całym świecie,  teraz w wielkim stylu powraca także na nasze ekrany - spektakularnie odnowiony: w jakości HD, panoramicznym formacie 16:9 i w nowej oprawie muzycznej, w której obok oryginalnego tematu przewodniego znalazło się kilkaset nowych piosenek.

Nowopowstałą zremasterowaną wersję „Słonecznego patrolu” w Polsce telewidzowie będą mogli oglądać na antenie Czwórki  - już od 2 marca każdego dnia od poniedziałku do piątku w dwugodzinnym paśmie od 16:00 emitowane będą dwa premierowe odcinki kultowej amerykańskiej produkcji.

 

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych.

Dramatyczne sytuacje na służbie, widowiskowe akcje ratunkowe oraz życiowe i miłosne perypetie bohaterów rozgrywają się w efektownych kalifornijskich plenerach, które dzięki remasteringowi widzowie „Słonecznego patrolu” po raz pierwszy będą mogli oglądać w doskonałej jakości obrazu i w pełnej kolorystycznej krasie.

Jak uderzająca jest różnica w stosunku do pierwotnej wersji możecie się przekonać, oglądając wideo, z którego pochodzą poniższe stopklatki, a w którym zestawiono dla porównania ujęcia z czołówki w wersji „przed” i „po”.

Czytany 383 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 luty 2020 16:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama