cinema.pl Artykuły

piątek, 14 luty 2020 16:49

Finałowy sezon serialu Cinemax o tajnej jednostce specjalnej Sekcja 20

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kontra: Sieć to finałowy sezon serialu Cinemax przedstawiającego losy jednostki tajnej specjalnej Sekcja 20. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO już w sobotę, 15 lutego, na antenie Cinemax produkcja zadebiutuje w marcu. 

 

Serial Kontra przedstawia niebezpieczne misje Sekcji 20, elitarnej międzynarodowej jednostki ds. zadań specjalnych, która walczy na całym świecie z terrorystami finansowanymi przez grupy przestępcze. Najnowszy i zarazem finałowy sezon tej produkcji opowiada o ostatniej misji, której muszą się podjąć jej członkowie. 

W rolach głównych w serialu występują: Warren Brown (Luther, Mroczny Rycerz powstaje), Daniel MacPherson (Pułapka czasu), Alin Sumarwata (serial Sąsiedzi, Burning Man), Jamie Bamber (Battlestar Galactica, Poniedziałki na chirurgii) i Varada Sethu (Iluzja 2). W najnowszym sezonie do obsady dołączyli Alec Secăreanu (Piękny kraj, Baptiste) oraz Ivana Miličević  (serial CINEMAX Banshee, Gotham).

Najnowszy sezon serialu Kontra jest siódmym, w którym koproducentem jest stacja CINEMAX. Brytyjski nadawca Sky występuje w tej roli po raz ósmy. Serial zadebiutował na antenie kanału CINEMAX, kiedy telewizja Sky rozpoczęła emisję sezonu drugiego. 

Serial Kontra: Sieć został wyprodukowany przez spółkę Left Bank Pictures Production. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Cameron Roach ze strony Sky, Andy Harries i Rob Bullock z ramienia Left Bank Pictures, a także Jack Lothian. Producentami serialu są: Nuala O’Leary oraz Huberta Von Liel i Kristian Dench. Za reżyserię serialu odpowiadają: Bill Eagles, Paul Wilmshurst, Jon Jones i John Strickland.

Premiera finałowego sezonu serialu Kontra: Sieć (Strike Back) odbędzie się w HBO GO już 15 lutego. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji, a kolejne pojawiać się będą co tydzień w soboty. Emisja na kanale Cinemax zaplanowana została od 23 marca o godz. 20:00. Sezon liczy 10 odcinków. 

Trailer: https://youtu.be/RsQtCJuDQZk 

Czytany 463 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 luty 2020 16:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama