cinema.pl Artykuły

środa, 19 luty 2020 16:08

Drugi sezon programu TO BYŁ ROK!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Drugi raz rodzinne show „To Był Rok!” połączy pokolenia! Prowadząca pierwszą  edycję programu, Marzena Rogalska, znów zabierze widzów w niesamowitą podróż w czasie, w której nie zabraknie ducha rywalizacji i nutki nostalgii. Premiera programu w niedzielę, 15 marca o godz. 21:15. 

 

Program „To Był Rok!” to wehikuł czasu, który za sprawą bogatych zbiorów archiwalnych Telewizji Polskiej oraz historii opowiadanych przez uczestników przenosi widzów w przeszłość  i pozwala im na nowo odkryć czar dawnych lat.

Nowi kapitanowie – aktorka Katarzyna Zielińska i dziennikarz Maciej Kurzajewski - w każdym odcinku zaproszą do swoich drużyn inne gwiazdy. Głównym punktem widowiska będzie emocjonująca rywalizacja drużyn przebiegająca w sześciu rundach, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące ówczesnej popkultury, obyczajów życia codziennego, mody, sportu, motoryzacji, zabawek czy staromodnych gadżetów. Nastrój podkreślą zaskakująca scenografia oraz barwne kostiumy i make-up uczestników, wiernie oddające realia minionych lat.

 

Co tydzień w show pojawi się gość muzyczny, który zaśpiewa wybrany przebój danego roku, a swoje składanki utworów wykonają także prowadząca i kapitanowie. 

W finale każdego odcinka publiczność wskaże zwycięską drużynę. 

„To Był Rok!” od niedzieli 15 marca w TVP1

Czytany 385 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 luty 2020 16:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama