cinema.pl Artykuły

piątek, 21 luty 2020 12:30

PREMIERY W MARCU NA FOX I FOX COMEDY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W marcu temperatura rośnie nie tylko za oknami – wiosenna aura przyniesie w tym roku także gorące premiery telewizyjne! Kanały FOX i FOX Comedy zaplanowały dla widzów żądnych wrażeń prawdziwą jazdę bez trzymanki.

 

Na FOX znowu niepodzielnie rządzić będą dzielni ratownicy. Na ekrany w drugiej części trzeciego sezonu powrócą w premierowych odcinkach bohaterowie popularnego serialu 9-1-1. Ale to nie wszystko! W nowym serialu 9-1-1: Teksas z zapartym tchem śledzić będziemy losy ich kolegów po fachu. Ekipa służb ratowniczych z Austin, z Liv Tyler i Robem Lowe’em na czele, wyruszy do akcji już 10 marca. Z kolei fani Chicago Fire ucieszą się na pewno z kolejnego serialu z tego uniwersum – FOX przygotował dla nich aż 3 sezony popularnej w USA serii Chicago Med.

Marzec na FOX Comedy to również sporo akcji, ale z domieszką humoru. Wiosną powróci wreszcie animowana rodzinka ze Springfield – to już 30. sezon kultowych Simpsonów! Do łez w drugim sezonie rozśmieszą nas także Rodzice nie do pary. Soboty spędzimy zaś z ulubionymi filmami akcji... nie do końca na serio. Bawić nas będą Showtime, Johnny English, Godziny Szczytu i Dorwać Smarta.

MARZEC NA FOX

9-1-1: Teksas

(10 odcinków po 60 min)

 

PREMIERA: WTOREK 10 MARCA O GODZINIE 22:00

Emisja: we wtorki o godz. 22:00

TYLKO NA FOX!

Mrożące krew w żyłach historie, które wydarzyły się naprawdę, emocjonujące akcje ratownicze, osobiste perypetie zwykłych-niezwykłych bohaterów, którzy na co dzień walczą o ludzkie życie, i niesamowite wyczucie telewizyjnego twórcy Ryana Murphy’ego spowodowały, że seria 9-1-1 odniosła wielki sukces. Na ekranach oglądamy już jej 3. sezon, ale autorzy serialu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i przygotowali wielką niespodziankę! Już w marcu na antenie FOX pojawi się nowy serial osadzony w tym samym uniwersum – 9-1-1: Teksas.

W głównych rolach zobaczymy znanego m.in. z Parks and Recreation Roba Lowe’a i gwiazdę Pozostawionych, Armageddonu i Władcy Pierścieni Liv Tyler.

Lowe gra Owena, postępowego strażaka z Nowego Jorku, który wraz z synem przeprowadza się do Austin w konserwatywnym Teksasie, żeby uciec od demonów przeszłości. Na miejscu pomaga strażakom w odbudowaniu po tragicznych wydarzeniach remizy i kompletuje nowy zespół. Owen boryka się z problemami osobistymi, jednocześnie próbując chronić tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W Austin poznaje Michelle (w tej roli Liv Tyler), rzutką szefową ratowników medycznych, która również nie ma łatwo w życiu prywatnym. Służby ratownicze wzywane są do najprzeróżniejszych zgłoszeń: od zatrucia rtęcią, którego ofiary przypominają zombie, przez groźny wypadek na zawodach jedzenia steków, aż po bójkę w klubie ze striptizem. Ryan Murphy nie byłby sobą, gdyby nie poruszył w produkcji ważnych tematów społecznych, w tym przypadku braku różnorodności w służbach ratowniczych. W nowej ekipie Owena znajdzie się m.in. uzależniona od adrenaliny muzułmanka Marjan (Natacha Karam) czy transpłciowy strażak Paul (Brian Michael Smith).

Twórcami i producentami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear.

Obok Roba Lowe’a i Liv Tyler w serialu 9-1-1: Teksas występują: Ronen Rubinstein jako syn Owena, TK Strand, Sierra McClain jako dyspozytorka telefonu 911 Grace, Jim Parrack w roli jej męża Judda, a także Natacha Karam, Brian Michael Smith, Julian Works i Rafael Silva.

Jak zdradza odtwórca głównej roli Rob Lowe, aktorzy odbyli intensywne szkolenie z prawdziwymi załogami ratowniczymi, m.in. w oddziale straży pożarnej w Los Angeles. Okazuje się, że sam Lowe był lepiej przygotowany niż inni:

- Mam wielu przyjaciół w służbach ratowniczych. Przygotowując się do roli, spędziłem z nimi dużo czasu, również podczas prawdziwych akcji – komentuje w jednym z wywiadów.

Liv Tyler przyznaje z kolei, że rola Michelle pasuje do niej lepiej niż poprzednie wcielenia aktorskie:

 

- Jestem postrzegana jako delikatna osoba, w rzeczywistości jednak mam w sobie dużo siły i jestem bardzo wytrzymała. Dlatego właśnie uwielbiam postać Michelle. Pasujemy do siebie.

Czy Owen i Michelle zbliżą się do siebie? Jak konserwatywni Teksańczycy zareagują na postępowe pomysły nowego szefa straży? Do jakich jeszcze niecodziennych zgłoszeń zostanie wezwana ekipa z Austin?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już we wtorek 10 marca o godzinie 22:00 tylko na FOX!

CHICAGO MED

 

PREMIERA 1. SEZONU W PONIEDZIAŁEK 17 LUTEGO O GODZINIE 16:20

SEZON 2. OD 11 MARCA

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 16:20 i o 17:15

TYLKO NA FOX!

Po cieszących się olbrzymią popularnością przygodach strażaków z serialu Chicago Fire przyszedł czas na lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych. Chicago Med autorstwa uznanego producenta i showrunnera Dicka Wolfa pojawi się na ekranach FOX już 17 lutego!

Chicago Med rozszerza uwielbiane przez widzów uniwersum służb ratowniczych z Wietrznego Miasta, zaskakując dynamicznymi zwrotami akcji i intrygując złożonymi historiami bohaterów. Dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) rozpoczyna pracę na ostrym dyżurze w szpitalu w Chicago, którym nadzoruje pediatra dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), będąca jego długoletnim obiektem westchnień. Tymczasem dr Connor Rhodes (Colin Donnell) przenosi się na oddział kardiochirurgii, a psychiatra dr Daniel Charles (Oliver Platt) uczy swoją stażystkę Sarah Reese (Rachel DiPillo) tajemnic ludzkiego umysłu. Lekarze codziennie walczą o życie swoich pacjentów, starając się oddzielić problemy rodzinne od zawodowych.

Jakie trudne przypadki czekają na medyków z Chicago? Już w pierwszym odcinku w szpitalu robi się gorąco. Uroczystość otwarcia oddziału przerywa najazd ofiar katastrofy, zmuszając dyrektorkę szpitala Sharon Goodwin (S. Epatha Merkerson) i jej zespół do nadludzkiego wysiłku. Chirurg urazowy Connor Rhodes, pediatra Natalie Manning, rezydent Will Halstead, lekarz wojskowy Ethan Choi (Brian Tee), pielęgniarka April Sexton (Yaya DaCosta) oraz ordynator psychiatrii Daniel Charles ruszają na ratunek, a pomaga im stażystka Sarah Reese. Doktor Choi odkrywa, że krwawiąca nastolatka niedawno urodziła, co rozpoczyna nerwowe poszukiwania niemowlęcia. Kiedy lekarz poznaje jej trudną przeszłość, wchodzi w spór z dr Manning i dyrektorką szpitala o dalsze losy dziewczyny. Dr Halstead ma na głowie hipochondryka i apodyktyczną żonę, a dr Charles i Sarah stwierdzają, że diagnoza demencji u pacjentki może nie być trafna.

W kolejnych odcinkach śledzić będziemy m.in. losy saudyjskiego księcia, który przyjeżdża do szpitala na specjalistyczny zabieg, historię imigrantów, którzy nielegalnie dostali się na pokład samolotu, czy niebezpieczną operację strażaka ranionego nożem podczas akcji.

- Medycyna nieustannie idzie do przodu, a system opieki społecznej wciąż ewoluuje. Nowe metody leczenia budzą często przeróżne wątpliwości etyczne. Ratując ludzkie życie, lekarze coraz częściej stają w trudnej sytuacji i muszą podejmować decyzje dwuznaczne moralnie. Takie właśnie pytania stawiamy w naszych historiach. „Chicago Med" pełne jest zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek – komentuje scenarzystka i jedna z producentek wykonawczych serialu Diane Froloy.

Premiera pierwszego sezonu serialu Chicago Med zaplanowana jest na 17 lutego na godzinę 16:20 na kanale FOX. Kolejny sezon od 11 marca na FOX. 

9-1-1, sezon 3. (część 2.)

9-1-1 3 B

(11 odcinków po 60 min)

 

PREMIERA: WTOREK 17 MARCA O GODZINIE 21:05

Emisja: we wtorki o godzinie 21:05 (1 odcinek)

TYLKO NA FOX!

Uwielbiany przez widzów FOX serial 9-1-1 opowiada o doświadczeniach policjantów, ratowników medycznych oraz strażaków, którzy na co dzień stają w obliczu szokujących, pełnych napięcia przypadków. Mrożące krew w żyłach historie inspirowane są prawdziwymi zdarzeniami.  

Trzeci sezon rozpoczął się od wielkiej katastrofy. Kiedy w okolice Santa Monica uderzyło potężne tsunami, służby ratownicze ruszyły z pomocą ofiarom przerażającego kataklizmu.

W nowych odcinkach trzeciego sezonu zobaczymy dalsze losy dzielnych strażaków z Los Angeles. A będzie się działo! W pierwszym odcinku ratownicy zostaną wezwani do wypadku, który miał miejsce podczas rewii na lodzie, do kraksy autonomicznego samochodu oraz do robota magazynowego, który przestał poprawnie działać. Tymczasem pojedynkowe hobby Eddiego (Ryan Guzman) wymknie się spod kontroli, a Hen (Aisha Hinds) napotka na problemy w swojej relacji z Karen (Tracie Thoms).

W kolejnych odcinkach załoga będzie musiała sobie poradzić ze skutkami deszczu meteorów, który spadł na budynek mieszkalny, z pożarem w tunelu spowodowanym przez wypadek ciężarówki przewożącej niebezpieczne odpady czy z nietypowym przypadkiem kobiety, której skóra przybrała osobliwy kolor. W życiu prywatnym bohaterowie również nie będą mieli lekko. Do Bobby’ego (Peter Krause) dotrze szokująca wiadomość, Maddie (Jennifer Love Hewitt) otrzyma nagłą prośbę o pomoc i sięgnie do przeszłości, żeby pogodzić się z przyszłością, a Eddie będzie próbował opanować wybuchy gniewu z pomocą tajemniczej osoby.

Druga część trzeciego sezonu serialu 9-1-1 powróci na ekrany już we wtorek 17 marca o godzinie 21:05 – tylko na kanale FOX!

MENTALISTA, sezon 5.

(22 odcinki po 60 min)

PREMIERA: NIEDZIELA 15 MARCA O GODZINIE 16:00 (2 ODCINKI)

Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 12:40 (po 2 odcinki) – od 25 marca

Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon Baker), mistrz manipulacji i oszust, który po wielkiej osobistej tragedii postanawia stanąć po stronie prawa. Jako prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym wykorzystuje swoje niezwykłe zdolności do walki z przestępcami.

W piątym sezonie Patrick próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy Lorelei (Emmanuelle Chriqui) z nieuchwytnym Czerwonym Johnem, a Teresa (Robin Tunney) za punkt honoru stawia sobie posadzenie za kratkami multimilionera Tommy’ego Volkera (Henry Ian Cusick), który podejrzany jest o morderstwo.

W serialu występują między innymi: Simon Baker jako Patrick Jane, Robin Tunney jako Teresa Lisbon, Tim Kang jako Kimball Cho, Owain Yeoman jako Wayne Rigsby, Amanda Righetti jako Grace van Pelt oraz Emmanuelle Chriqui jako Lorelei.

Dwuodcinkowa premiera piątego sezonu Mentalisty już w niedzielę 15 marca o godzinie 12:40 na kanale FOX. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 12:40.

MARZEC NA FOX COMEDY

SIMPSONOWIE, sezon 30.

(23 odcinki po 30 min)

PREMIERA: SOBOTA 7 MARCA O GODZINIE 22:00 (4 ODCINKI)

Emisja: soboty o godz. 22:00 (4 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

Najdłużej emitowany serial w prime time na świecie, kultowa animacja z milionami fanów, prorocza opowieść przewidująca przyszłość, kulturowy fenomen - Simpsonowie wracają na polskie ekrany w 30. już sezonie!

Jeśli wydaje Wam się, że telewizja pokazała już wszystko i nic nie jest w stanie Was zaskoczyć, to przygotujcie się na spore zdziwienie – wystarczy włączyć FOX Comedy 7 marca o godzinie 22:00. Już pierwszy odcinek nowej odsłony najsłynniejszej kreskówki Matta Groeninga udowodni nam, jak bardzo się myliliśmy. Wystarczy spojrzeć na opis: Bart podejmuje niemądre wyzwanie i trafia do szpitala. Chcąc kryć siebie i Homera, opowiada, że trafił do Nieba i spotkał Jezusa. Chrześcijańscy producenci zamierzają zrobić na podstawie tej historii film i kupują od Simpsonów prawa do scenariusza. Bart nie radzi sobie jednak z poczuciem winy i w końcu wyjawia całą prawdę Marge, ale dopiero po premierze filmu.

Kolejne odcinki wcale nie zwalniają tempa, a twórcy znowu pokazują, że ich wyobraźnia nie zna granic. W 30. sezonie Simpsonów zobaczymy m.in., jak małżeństwo Homera i Marge zostanie wystawione na próbę, kiedy wyruszą na tropikalną wyspę, gdzie będą rywalizować o milion dolarów w ulubionym reality show Marge. Zajrzymy także w zaświaty, gdzie Bóg i święty Piotr zastanawiać się będą, jakie dusze mogą zostać wpuszczone do Nieba. Gdyby tego było mało, to Homer zwycięży w konkursie jedzenia ostryg z mitycznym Cthulhu, Springfield zostanie opanowane przez roślinnych porywaczy ciał, a pan Burns otworzy dom spokojnej starości połączony z Parkiem Jurajskim.

W obsadzie najnowszej odsłony kultowej animacji po raz kolejny roi się od gwiazd. Swoich głosów w gościnnych rolach użyczyli m.in. Gal Gadot, RuPaul, Jonathan Groff, Guillermo del Toro, Awkwafina czy John Lithgow.

Nowe niesamowite przygody zwariowanej żółtej rodzinki ze Springfield już w sobotę 7 marca o godzinie 22:00 tylko na FOX Comedy.

RODZICE NIE DO PARY, sezon 2.

Single parents 2

(23 odcinki po 30 min)

PREMIERA: SOBOTA 7 MARCA O GODZINIE 21:00 (2 ODCINKI)

Emisja: soboty o godz. 21:00

TYLKO NA FOX COMEDY!

Rodzice nie do pary to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, jednocześnie walcząc, aby poza rodzicielstwem mieć jakiekolwiek życie prywatne.

Dobrze znani z pierwszego sezonu Angie (Leighton Meester, Plotkara), Douglas (Brad Garrett, Wszyscy kochają Raymonda), Poppy (Kimrie Lewis, Oko w oko z teściem), Jake (Miggy Park, Zakładnik z Wall Street) i Will (Taran Killam, Nowożeńcy) powracają z jeszcze bardziej szalonymi przygodami. W nowej serii zobaczymy, jak Angie próbuje napisać najdłuższego maila świata do swojego byłego, jak zmienia się świat Willa, gdy Sophie wraca z letniego obozu zupełnie odmieniona, i jak Miggy zatrudnia się tymczasowo w firmie prawniczej Angie, żeby zdobyć środki na opłacenie przedszkola dla Jacka, ale orientuje się, że nowa posada podoba mu się bardziej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Rodzice nie do pary to nie tylko serial komediowy – produkcja porusza również poważniejsze tematy, takie jak odejście bliskiej osoby, śmierć czy trudności w zmianie pracy.

W serialu występują: Taran Killam jako Will Cooper, Leighton Meester jako Angie D’Amato, Kimrie Lewis jako Poppy Banks, Jake Choi jako Miggy Park, Marlow Barkley jako Sophie Cooper, Tyler Wlaids jako Graham D’Amato, Mia Allan jako Emma Fogerty, Ella Allan jako Amy Fogerty, Devin Trey Campbell jako Rory Banks, Brad Garret jako Douglas Fogerty.

Dwuodcinkowa premiera drugiego sezonu serialu Rodzice nie do pary już w sobotę 7 marca o godzinie 21:00 tylko na FOX Comedy!

SOBOTY PEŁNE AKCJI NA FOX COMEDY

W marcu FOX Comedy przygotował nie lada gratkę dla miłośników kina akcji! Nie mogło jednak zabraknąć powodów do śmiechu. W każdą sobotę o godzinie 14:00 wszyscy fani wartkich komedii będą mogli wygodnie rozsiąść się na kanapach i oddać dobrej zabawie.

SHOWTIME

SOBOTA 7 MARCA O GODZINIE 14:00

JOHNNY ENGLISH

SOBOTA 14 MARCA O GODZINIE 14:00

GODZINY SZCZYTU

SOBOTA 21 MARCA O GODZINIE 14:00

DORWAĆ SMARTA

SOBOTA 28 MARCA O GODZINIE 14:00

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 luty 2020 13:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama