cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 luty 2020 12:04

Wielkie morsowanie z Bearem Gryllsem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższą niedzielę 1 marca o 12:00 zobaczymy na National Geographic premierowy odcinek programu „Przygoda z Bearem Gryllsem”. Jego bohaterem będzie Channing Tatum, którego Bear Grylls rzuci na głęboką wodę (i to dosłownie!). Z tej okazji National Geographic postanowił zachęcić widzów do morsowania wraz z dziewięcioma polskimi influencerami. W wyzwaniu udział wezmą Mateusz Banasiuk, Damian Janikowski, Michał Baryza, Modny Tata, Adam Niedźwiedź, Jacek Gadovski, Szymon Godziek i Adam Joseph. Ich przeżycia będzie można śledzić na Instagramie już 29 lutego.

 

Mistrz sztuki przetrwania Bear Grylls zawita na National Geographic z nowymi przygodami, a wraz z nim gwiazdy Hollywood: Channing Tatum, Brie Larson, Dave Bautista, Alex Honnold, Armie Hammer, Cara Delevingne, Zachary Quinto i inni. W pierwszym odcinku z lodowatą wodą będzie się musiał zmierzyć Channing Tatum, aktor znany z takich produkcji jak Magic Mikeczy Step Up. Chcąc zachęcić swoich widzów do morsowania, którego entuzjastów z roku na rok przybywa, kanał National Geographic wraz z dziewięcioma polskimi influencerami postanowił również wziąć udział w wyzwaniu rzuconym przez Beara. Sam pomysł rozebrania się i wejścia do lodowatej wody w środku zimy w stroju kąpielowym może wydawać się dla niektórych zbyt ekscentryczny. Istnieje jednak grupa ludzi, którym morsowanie niestraszne i którym nie przeszkadza pogoda czy temperatura wody - a wszystko po to, by poprawić samopoczucie i wytrzymałość organizmu. Podczas zanurzenia w zimnej wodzie naczynia krwionośne rozszerzają się, co wpływa korzystnie na przepływ krwi i poprawia krążenie. Zimna woda ma także inne zalety np. poprawia jędrność skóry. Myśl o lodowatej wodzie może przerażać i nie każdy jest w stanie zmierzyć się z tym sportem, ale kiedy przezwyciężymy strach i zanurzymy się na chwilę, okazuje się, że bycie morsem jest całkiem przyjemne. Dzieje się tak dzięki przepływającej przez ciało adrenalinie i dopaminie, potocznie zwanej hormonem szczęścia. Z korzystnego wpływu zimnej wody postanowili skorzystać polscy sportowcy, celebryci i influencerzy.

W wyzwaniu National Geographic udział wezmą:

aktor Mateusz Banasiuk - @mateuszbanasiuk

światowej klasy zapaśnik Damian Janikowski - @damian.janikowski

model i uczestnik programu Ninja WarriorMichał Baryza - @michalbaryza

słynący z nienagannego gustu Modny Tata - @modny_tata

model i zawodnik MMA Adam Niedźwiedź - @adamniedzwiedz

sportowiec i trener personalny Jacek Gadovski - @jackgadovsky

freestyler MTB Szymon Godziek - @szymongodziek

Adam Josef, kulturysta znany z kanału AjThePolishAmerican na YouTubie - @ajthepolishamerican

Relację z morsowania w Warszawie poprowadzi Adam Drzewicki z kanału Matura to Bzdura - @maturatobzduratv

Jak polscy influencerzy zareagują na to ekstremalne wyzwanie? Czy uda im się wytrzymać w lodowatej wodzie? Mrożące krew w żyłach przeżycia będzie można śledzić 29 lutego na instagramowych kontach gwiazd i pod hashtagiem #challengezbearemgryllsem.A jak poradził sobie z zimną norweską rzeką Channing Tatum? Tego dowiemy się, oglądając „Przygodę z Bearem Gryllsem” już w niedzielę 1 marca o godzinie 12:00 na antenie National Geographic!

Czytany 483 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 luty 2020 12:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama