cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 16 marzec 2020 13:31

PARAMOUNT CHANNEL HD OBCHODZI 5. URODZINY!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 19. Marca kanał filmowy Paramount Channel HD obchodzić będzie swój jubileusz. Z tej okazji, na widzów czekają wyjątkowe niespodzianki oraz szereg atrakcji. Marzec należeć będzie do jednego z najlepszych kanałów filmowych w Polsce. 

 

Z okazji 5-lecia, stacja przygotowała szereg niespodzianek i atrakcji dla wszystkich koneserów dobrego kina. Z dniem 9 marca wystartował konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody, m.in. bluzy, walizki, aparaty Instax oraz stylowe butelki na wodę sygnowane logo Paramount Channel HD. Na tym jednak nie koniec! Dla wszystkich, którzy marzą o doświadczeniu amerykańskiego snu i świata filmu, Paramount Channel HD przygotował nagrodę specjalną - trzydniowy wyjazd do Los Angeles z ekskluzywnym zwiedzaniem wytwórni Paramount Studios. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy wejść na stronę Paramount Channel, wybrać jeden z pięciu urodzinowych filmów i podsumować go w jednym zdaniu. Najbardziej kreatywne i zabawne propozycje zdobędą nagrody. Konkurs potrwa do 22 marca. Więcej szczegółów na stronie www.konkurs.paramountchannel.pl.

Podczas urodzinowych obchodów na antenie stacji nie zabraknie wyjątkowych propozycji filmowych dla całej rodziny. W specjalnej ramówce Paramount Channel HD, widzowie będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubionych bohaterów w hitowych produkcjach, takich jak: „Pulp Fiction”, „Zjawa”, „Szeregowiec Ryan”, „Indiana Jones” oraz „Shrek Forever”. Filmowy maraton z hitami zaczyna się 16 marca i trwać będzie przez cały tydzień.

Urodzinowa kampania promocyjna ruszyła 2 marca i jest emitowana na antenie Paramount Channel HD oraz na pozostałych kanałach z portfolio ViacomCBS - MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family, Nick Jr, jak również na antenie TVN, kanałach tematycznych Polsatu oraz w prasie i Internecie.

Paramount Channel HD

Paramount Channel HD gwarantuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie światowe hity filmowe. Wśród nich są zarówno kultowe megaprodukcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najświeższe filmy Hollywood. W ramówce Paramount Channel HD sympatycy dobrego kina zawsze znajdą coś dla siebie. Oferta programowa kanału obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych - od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne. Kanał Paramount Channel HD oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości high-definition. Ponadto, poszerzeniem kanału jest platforma Paramount Play, dzięki której widzowie mają dostęp nie tylko do Paramount Channel HD, ale również Comedy Central, MTV, Nickelodeon i Nick JR. z portfolio ViacomCBS.

Czytany 391 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 marzec 2020 13:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama