cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 16 marzec 2020 13:35

WYSTARTOWAŁO PASMO "PULS KIDS"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

WIELKIE ZMIANY W PULS 2:

•NOWE RODZINNE PASMO „PULS KIDS”

•BRAND HERO PASMA „PULS KIDS” – ANIMOWANY JEŻYK! 

•PREMIERY: „SMERFY” I „PIDŻAMERSI”

JUŻ JEST! 

 

 

Dzisiaj rano (poniedziałek 9 marca) na kanale PULS 2 wystartowało nowe rodzinne pasmo „Puls Kids”. Dzieci i ich rodzice znajdą w nim wspaniałe animacje, w tym wiele premier jak „Smerfy” i „Pidżamersi”. Przewodnikiem dzieci po bajkowym świecie pasma „Puls Kids” jest stworzony przez Telewizję Puls Brand Hero – sympatyczny animowany Jeżyk. 

 

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hoUzyk861Zc 

Pasmo „Puls Kids” na kanale PULS 2 jest nowym, wielogodzinnym pasmem dla dzieci i ich rodziców. Powstało w miejsce pasma „Junior TV”, otrzymując nowe logo oraz odświeżoną, jeszcze bardziej kolorową i atrakcyjną oprawę antenową. 

Ofertę programową „Puls Kids” tworzą wyselekcjonowane, bezpieczne, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje. Już dziś startują dwie nowości – „Pidżamersi” (pon.-pt., godz. 18:35) oraz „Smerfy” (pon.-pt., godz. 19:20). 

Specjalnie na potrzeby pasma „Puls Kids”, Telewizja Puls stworzyła Brand Hero – sympatycznego, animowanego Jeżyka, którego od dziś można spotkać na antenie w serii zabawnych scenek. Jeżyk jest przewodnikiem po świecie „Puls Kids”, a już wkrótce stanie się inspiracją dla różnych ciekawych akcji edukacyjnych i społecznych. Dzieci będą  mogły się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną. 

Uzupełnieniem pasma „Puls Kids” jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl oraz profil na Facebooku. 

Pasmo „Puls Kids” w PULS 2 można oglądać od poniedziałku do piątku od 06:45 do 20:00, w soboty w porannym paśmie od 07:30, a w niedziele w porannym paśmie od 07:40. Dzieci i ich rodzice obejrzą w nim znakomite i uwielbiane animacje jak: „Pidżamersi” (nowość!), „Smerfy” (nowość!), „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Bing”, „Marta mówi”, „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny kot”, „Mustang: Duch wolności”, „Jeźdźcy smoków” i wiele innych!

O godzinie 20:00 w PULS 2 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale, programy rozrywkowe i filmy. 

 

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 marzec 2020 13:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama