cinema.pl Artykuły

sobota, 21 marzec 2020 15:27

M2 Films udostępnia bezpłatnie „Królestwo”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy nie wychodząc z domu, można przenieść się w samo serce puszczy? W ten weekend będzie to możliwe! W pierwszy dzień wiosny M2 Films udostępnia bezpłatnie najpiękniejszy film przyrodniczy ostatnich lat. „Królestwo”, czyli zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wspaniała Puszcza Białowieska – już w ten weekend bez opłat na VOD.pl.

 

M2 Films, zachęcając do pozostania w domach, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny udostępnia bezpłatnie „Królestwo”, film twórców hitów dokumentalno-przyrodniczych „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Nie wychodząc z domu, w gronie całej rodziny, można przenieść się do samego środka puszczy, spacerować po lesie, podziwiać żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej – oczami tych i innych zwierząt poznać historię natury i naszego kontynentu.

„Królestwo” to fenomenalny film przyrodniczy, który był najchętniej oglądanym dokumentem w polskich kinach w 2016 roku.  Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Puszczy Białowieskiej, jednym zachowanym miejscu, które oddaje charakter lasu w postaci, jakiej istniał tysiące lat temu. Twórcy filmu zabierają widzów do serca pełnej tajemnic prapuszczy, aby opowiedzieć o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką. Lektorką polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

Dystrybutorem filmu „Królestwo” jest firma M2 Films, która już w sobotę 21.03, pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, udostępni film bezpłatnie. „Królestwo” będzie można obejrzeć bez żadnych opłat w weekend 21-22.03 w serwisie vod.pl.

 

Czytany 459 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 marzec 2020 15:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama