cinema.pl Artykuły

środa, 25 marzec 2020 15:14

Przedłużony nabór na CEDOC MARKET

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ze względu na utrudnienia spowodowane pandemią, do 15 kwietnia przedłużony został nabór projektów na CEDOC MARKET (Central European Documentary Co-production Market) - market koprodukcyjny Doc Lab Poland, odbywający się w ramach KFF Industry podczas jubileuszowego 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, spotkania na tegorocznym markecie odbędą się w trybie online.

 

Mimo trudnej i niepewnej sytuacji, z niegasnącym zapałem i energią pracujemy nad organizacją CEDOC MARKET, będącego jedyną w Polsce platformą koprodukcyjną skierowaną do producentów filmów dokumentalnych – mówi Agnieszka Rostropowicz-Rutkowska, manager marketu. - Dołożymy wszelkich starań, aby mimo nietypowej, on-linowej formy, udział projektów w CEDOC MARKET był dla uczestników nie mniej owocny i rozwijający niż w latach poprzednich.

Szczegóły dotyczące przebiegu tegorocznej edycji podane zostaną wkrótce na stronie internetowej www.doclab.pl oraz FB Doc Lab Poland. Niezmieniony pozostaje czas, w którym wydarzenie zostanie zorganizowane: pierwszy tydzień czerwca 2020 roku. Formuła indywidualnych, umówionych wcześniej spotkań zostanie zachowana, jednak przeniesione zostaną one do przestrzeni wirtualnej.

CEDOC MARKET jest skierowany do producentów projektów dokumentalnych w fazie rozwoju lub na wczesnym etapie produkcji. Na wydarzenie można aplikować także bez projektu, zaś udział w nim jest bezpłatny. CEDOC MARKET jest częścią programu DOC LAB POLAND i odbywa się w ramach KFF Industry podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Na wcześniejszych edycjach wydarzenia prezentowano takie produkcje jak m.in. „Wika!” Agnieszki Zwiefki, „Diagnoza” Ewy Podgórskiej, „Pollywood” Pawła Ferdka, „Wieś pływających krów” Katarzyny Trzaski, „Zwyczajny kraj” Tomasza Wolskiego, „Opera o Polsce” Piotra Stasika i „Ostatnia wyprawa” Elizy Kubarskiej.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się:

http://formularz.doclab.pl/#/nowy

Szczegółowe informacje dot. CEDOC MARKET znajdują się:

http://doclab.pl/pl_PL/program/cedoc-market-koprodukcyjny/

Czytany 270 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2020 15:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama