cinema.pl Artykuły

środa, 25 marzec 2020 15:19

"Siedem światów, jedna planeta" od jutra na DVD i Blu-ray

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Siedem światów, jedna planeta” – spektakularny serial produkcji BBC z niezrównanym Davidem Attenborough w roli narratora, już jutro trafi do sprzedaży w internetowym sklepie sieci salonów empik.

 Miliony lat temu niewyobrażalne siły rozerwały skorupę Ziemi, dając początek siedmiu nadzwyczajnym kontynentom. Z biegiem czasu każdy z nich rozwinął swój niezwykły świat przyrody.

Od głębin południowoamerykańskich dżungli po zamarznięte szczyty Azji, od miast Europy po rozległe równiny Afryki – „Siedem światów, jedna planeta” ukazuje nieznane dotąd zachowania zwierząt oraz niezliczone, nieopowiedziane dotąd historie dzikiej przyrody każdego z kontynentów. 

Serial ujawnia fundamentalną prawdę o tym, co sprawia, że każdy z naszych siedmiu światów jest całkowicie wyjątkowy i ukazuje wyzwania stojące przed zwierzętami w ukształtowanym przez nas świecie.

Serial składa się z siedmiu odcinków, z których każdy pozwala lepiej poznać naturę i różnorodność każdego kontynentu. Spektakularne ujęcia natury z najdalszych zakątków świata zaprezentowane zostaną przy muzyce Hansa Zimmera, który skomponował ścieżkę dźwiękową do serii.

 

Czytany 381 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2020 15:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama